Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megakar verni mit csináljak?

Megakar verni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki amúgy is nagyon kötegedős,és tegnap odajött hozzám és elkezdi hoy ő azt hallotta hogy én leRIBANCOZTAM meg stb....(ami igaz is)Azt mondta majd még utána néz a dolognak.Mit csináljak? Én nőnek tartom magam nem szeretnék verekedni.Csapkodjam meg vagy mit tegyek??
2011. márc. 25. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismerem a lumbert vannak kutyái, vagy fenyegesd meg, hogy kinn áll gézu. Persze mi is tudjuk, hogy nem áll kint de ő nem.
2011. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Mi van akkor, hogyha egy nő verekedik?

Amúgy ha van bátorságod vágd orrba vagy gyomorszájon.

Bár végül is szerintem jogos, hogy megakar verni.

2011. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha v kit leribancozol a háta mögött akkor ne csodálkozz,nem szól szám nem fáj fejem..
2011. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Verd meg puskatussal!
2011. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ha ilyeneket mondasz rá ne csodálkozz hogy legszívesebben kitépné a beleidet és megetetné veled...

hány éves vagy hogy ilyen jogot érzel arra hogy embereket ismeretség nélkül leriban.cozz?

ő is ember,vannak érzései amibe most szépen beletiportál...

kor?

2011. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem az hogy a fél város őt ribancozza.ő meeg lepics*ázott,mielőtt én azt mondtam volna rá hogy kur*va.szóval...szerintem inkább kussolnia kéne.xD
2011. márc. 28. 19:27
 7/15 anonim ***** válasza:

ma 19:27

Itt nagy szád van látjuk!

2011. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De amúgy kajak.

Rühellem az ilyen embereket. Mást a háta mögött kibeszélni.. De szemébe nem merni mondani az igazságot.. Gratulálok.

Szemtől szemben legyen ilyen nagy a szád!

2011. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De amúgy gondolom még sosem verekedtél.. Te továbbra is azt tanácsolom, hogyha ő üt vagy tép akkor vágd gyomorszájon.
2011. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de akkor neki is legyen nagy a szája a szemembe.Én tiszteljem meg őt azzal hogy a szemébe mondom amikor ő se tisztelt meg ezzel.Hát nem fogom.
2011. márc. 28. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!