Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ellenük? Nem...

Mit tegyek ellenük? Nem hagynak békén. 7.-es vagyok és egy cigánycsaj csak azért megakar verni, amiért én szőke vagyok már adott is 3 pofont de nem mertem visszadni neki, mert jött volna a nővére.

Figyelt kérdés
nem merek egyedül kimenni az iskolából mert mindig ott vár a suli elött.mit csináljak hogy leszáljon rólam?amugy egyidős velem.Verekedjek vele vagy valami?
2009. márc. 11. 17:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Ez a népcsoport csak az erő nyelvén ért, ha hagyod magad, akkor soha nem száll le rólad!
2009. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
semmi kép se verekedj ha már erőszakot alkalmazol akkor menj biztosra és verj, verekedni nem jó mert szarul is kijöhetsz belőle.
2009. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%

Nem akarom elhinni, hogy csak ezért szálltak Rád.

Ott vmi más is lehet...Nem?

2009. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Gyűjts magad köré másokat is, menjetek együtt. Ha balhé van, egységben az erő, plusz ha ti is többen vagytok, talán ők se kötekednek annyira.
2009. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha tudod a lakhelyüket, akkor menj el oda, bújj el valahova, gyújtsd fel a házukat, madjd mikor menekülnek kifele, szépen lelövöd őket. Tuti megoldás.
2009. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Ezeknek nem kell ok, hogy belekössenek bárkibe is! Én azt ajánlom, hogy semmiképpen se hagyd magad, mert akkor csak neked lesz rossz! Gyűjts össze pár havert, hogy lássa, te is tudsz úgy viselkedni, mint ő! Azért tudják már, hogy nekik sem szabad(na) mindent!
2009. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

18:58

Nem túl célravezető, ha bandát gyűjtesz ellenük.

Írtad, hogy sulis vagy; ebből az következne, hogy ők ugyan békén hagyának, de a szüleiket biztos rádküldenék a suliba.

Már nem egy ilyet láttam, és hidd el, keményebb volt, mintha az ő bandájuk várt volna odakint a suli előtt.

Egyáltalán, miért állsz le velük?!

Ha látják, hogy nem veszed fel a hülyeségüket, odébb fognak állni.

2009. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Előző:

akármilyen nehéz, jobb, ha tartod velük a távolságot, mert már olyat is láttam, hogy a gyerek szülei pénzt adtak valamelyik magyar ( ! ) gyereknek azért, hogy figyelje, nem bántják - e a fiacskájukat.

Szóval még láthatatlan testőre is volt a ficsúrnak...

:D

2009. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj, ne is menjel egyedul ki a sulibol, es sehova! Ez a nep mindenre kepes, ha verekednetek, hiaba vagytok tobben, ok 1 perc alatt 100-an lesznek, es ha kell, meg olnek is. Nem hagynak meg a csaladodat se beken. Probald meg elkerulni amennyire csak tudod. Hol adott neked pofont a putri csaj, es hogyan kezdett ki veled?

Az a baj, hogy hiaba szolsz barki tanarnak is a suliban, megvarnak, es megolnek akar. Valahogy probald kerulni, es ne a szemebe nezni annak a putrinak.

Tudod, ha kell meg a suliba is bemennek, es megutik a tanart. Ezeknek minden mindegy.

2009. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Legszívesebben azt mondanám, hogy lövöldözd le az összes cigányt.

Én is azt tenném, ha nem büntetnék.

Amúgy szerintem ebben a helyzetben a legokosabb, ha felnőtt segítséget kérsz.

Bárkitől, mindenkitől, akárkitől, akitől csak tudsz.

Tanár, igazgató, igazgatóhelyettes, takarító, szülő.

Meg kell próbálni értelmesen megbeszélni a dolgokat a felnőttek segítségével, nyugodtan.

Ha így nem megy, akkor jöhet a bandás sztory.

Sok sikert!!

2009. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!