Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barna hajú, barna szemű...

A barna hajú, barna szemű vagy a szőke kék szemű tetszik neked jobban (fiúkról van szó)?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk a latin jó képű férfit (pl.: [link] [link] VAGY pedig a szőke-herceg típust (pl.: [link] [link] választanád? Azt is írd le, hogy te mennyi idős vagy és hogy milyen színű a hajad, ill. a szemed. Azt próbálom kideríteni, hogy vajon jobban tetszenek a barna hajú, barna szemű szép lányoknak (bár ott is főleg ilyen latin beütésű lányokra gondolok) a szőke...stb. és fordítva.
2011. júl. 24. 19:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
tehát az ilyen északibb, vagy a délibb, mediterránosabb?
2011. júl. 24. 19:21
 2/15 anonim ***** válasza:

Én a délibb, mediterránosabb fiúkért vagyok jobban oda.

Vagy ami a kedvencem fekete haj és kék szem. :) De a barna hajú barna szemű pasikat jobban megszoktam nézni.

Nekem világosbarna a hajam, és zöld szemem van.


20L

2011. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi latin ferfiak nekem sosem tetszettek, de ettol meg tetszettek kulsore barna haju vagy barna szemuek, de szoke haju, kek szemu fiuk is. A ferjem azsiai, szoval egyik kategoria sem igazan. Nem ez dominal a parvalasztasban ugysem.


En szoke haju, zold szemu no vagyok.

2011. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Barba haj, barna szem, vagy barna haj, kék szem jön be nekem, bár biztos, hogy nem ezen fog múlni, de ha már ez volt a kérdés :) A szőke haj-kék szem párosítás számomra nem annyira férfias.


barna hajú, kék szemű lány.

2011. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezek közül mindegyik jöhet :D

Sötétbarna hajú fiúk tetszenek, de nem feltétlenül a déliek, akkor inkább az északi világos hajúak.

Svédek, dánok, esetleg németek, angolok.


15 lány vagyok, zöldes szemem van és barna hajam.

2011. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
a délibb típusok jönnek be jobban, de imádom a kék szemű pasikat is, viszont a szőkéket nem annyira... Randiztam szőke srácokkal és annyira nem jöttek be. Tudom hogy a belső a lényeg, de a kérdés a külsőre vonatkozik :)
2011. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Barna hajú, barna szemű pasik egyértelműen jobban tetszenek :) Főleg azok, akik némi arcszőrzettel is rendelkeznek.


Én magam: 24/L, barna haj, kék szem (amolyan hófehérke típus, nagyon világos bőrrel, nagyon világos szemmel, nagyon sötét barna hajjal).

2011. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Barna hajú barna szemű az plusz pont ha kreolos a bőre, de Bratt Pitt bármikor jöhet, szinte ő az egyetlen aki szőkén és kék szeműn is az esetem.
2011. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fekete haj, szürke szem, én 24 vagyok, barna hajú és zöld szemű.
2011. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Én azt mondom hogy mindenki magához illő párt keressen magának.


Tehát nyilván való hogy a Tiger Woods-Elin Nordgren, Seal-Heidi Klum stb. párosítások elég szerencsétlenek, nehogy ez legyen a példaképetek!


[link]


[link]



De van pozitív példa is, Dolph Lungrenéknek, Schweinsteigeréknek, Will Smithéknek és sokan másoknak nem ment el az esze.


[link]


[link]


[link]



(Persze az nyilvánvaló hogy a haj és a a szem színe inkább csak egy támpont, de az átlag ember ha ennyit figyelembe vesz, az már önmagában is egy eredmény.)

2011. júl. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!