Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megakar egy egész osztály...

Megakar egy egész osztály verni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődött hogy összevesztem osztálytársammal,aki mindennek elmondott a hátam mögött a 8.os lányoknak...Ezt eddig tudtam is.Majd egy fél órája írtam az egyik 8.os lánynak hogy legyenszíves lájkolja a képemet erre ő ezt írta:

"lájkolja a f*szom

azt hiszed h kemény vagy mi? pedig valójában nem drága...

nemértem h minek akarod h lájkolják.. nem leszel keményebb...se szebb."

Én vissza írtam neki hogy és?

erre ő ezt írta:

"ó majd élőben legyen ekkora p*fád :d meglátjuk ki az erősebb

am csak szólok h az egész 8. osztály megakar verni "

Majd írta hogy ne legyen nagy a pofám mert csak magamnak árthatok..erre írtam neki hogy hol nagy a pofám?Hozzájuk se szoktam szólni iskolába,max köszönök..

erre ő:

"holnagy?

b*zdmeeeg

mindenkit bejelölgetsz akit nem is ismersz

még a győri haverunkat is b*zdmeg

oszt rászáállsz

hogy lehetsz ekkora cs*cska??"

Na.Az igaz hogy facebookon szoktam jelölgetni.Megkérdeztem hogy ki az a győri fiú,elmondta..de a bökkenő az hogy ezzel a fiúval az életbe nem beszéltem,hogy állhatnék rá?Meg amúgyse tenném meg,mert nem vagyok ilyen.

Majd írtam neki hogy ki ő hogy megmondja hogy kiket jelölhetek be..erre ő:

"nem

csak akkora cs*cska vagy

h az már fáj

de nembaaaj évvégééén ugyis kapsz

háhá

várom már

de nehogy szólj anyucinak "

Na ilyenkor írtam neki hogy egyedül nem mer jönni?

És ez volt a válasza:(majd lelépett,letiltott nemtudtom)


"dee

majd ott egy kicsit dumcsizunk:)

nem arrol van szo....nem tudod h milyen vagyok én, képes lennélek megölni is...de ha már az egész osztály megakar, mé egyedül menjek? neked lesz több a verés akkk XDDD

pusziika"



Mit csináljak?Nagyon félek:S

De az viszont tuti hogy én az osztálytársamat meglátom az osztályba neki vége van!!!


2011. ápr. 22. 18:16
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hosszúnak tűnik,de nemaz..csak sok entert ütöttem :D
2011. ápr. 22. 18:17
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
ne jelölgess be mindenkit a facebookon,és ne kérd, hogy lájkoljanak. vagy like, vagy nem ezt kérni nemlehet
2011. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim válasza:
Hányadikos vagy?
2011. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 ikukac válasza:
Szólj az igazgatónak! Nem verhetnek meg!
2011. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
ne a facebookon élj és máris megoldódott a problémád.
2011. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Szerintem nem azzal van a fő gondja hogy kiket jelölgetek be..Meg amúgy is honnan tudhattam volna hogy ez neki fáj?És a lájkolósba mostmár tuti hogy nem kérem meg hogy lájkoljon..nem ő..hanem senki.


7.osztályos vagyok.(és lány)

2011. ápr. 22. 18:25
 7/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenebe az egeszet. Kis hulye kamasz duma. Nem kell komolyan venni. En a helyedben csak rohognek rajta, mikor meg talalkoznek vele, ha felhozna szemberohognem.
2011. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

Igazgató..Jó ötlet lenne ha bent lenne az iskolába,bár szerintem úgyis első szünetbe vernek meg,mert az a leghosszabb szünet.


De ha most törölném az ismerőseimet,akkor azt biztos észrevenni,és akkor mondani hogy ennyire félek tőle hogy törölgetem az ismerőseimet.:S

2011. ápr. 22. 18:26
 9/59 anonim ***** válasza:
57%

Először is szokj le a Failbook-ról - egy nevetséges, értelmetlen pótcselekvés, divatoldal az egész, semmi gyakorlati haszna nincs.


Másodsorban pedig fegyverkezz fel. Ha van nálad gázspray, tonfa, vagy más egyéb eszköz, nemigen fog megtámadni senki. Vagy ha mégis...ő baja lesz :P

2011. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
megértem, hogy ideges. Minek kéred meg, hogy like-olja a képed? azt akkor szokták, ha tetszik neki, nem akkor ha megkérnek rá -.-" meg az hogy ismeretleneket jelölgetsz be elég szánalmas. legyen már saját életed. Mellesleg ha normálisn viselkedsz nem vernek meg
2011. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!