Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan beszélje...

Mit csináljak? Hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Van egy internetes barátnőm. Már több mint egy éve ismerem. De nem csak olyan haverilag vagyunk nagyon jóba,hanem nagyon-nagyon jó barátnőm, Egyszer találkoztunk,pedig az ország két végébe lakunk.. Eddig mindennap beszéltünk órákig is,kibeszéltük a dolgainkat küldtünk egymásnak postán is születésnapi ajándékokat,volt egy oldalunk,és bár neki sok barátja volt mégis mondta már sokszor hogy én vagyok az egyik legjobb barátnője,és nagyon bízik bennnem.

Mostanában viszont (szeptembertől kb.) eléggé megváltozott. Abból az oldalból kilépett,ami nem is olyan nagy gond,de azon kívül már egyáltalán nem érdeklem. Nagyon unottan ír,sokszor leráz,már szinte semmit sem mondd el nekem még ha rá is kérdezek mert tudom hogy szeret egy fiút aki eléggé k.csög vele(Még régebben egyszer összehoztam őket,mivel megismertem én is a fiút és láttam rajta hogy szereti.). Még szeptember elején egyszer összevesztünk valamin,de pár napra rá kibékültünk,viszont azóta ilyen. Már 2 hete nem beszéltünk,de mindig fent van én viszont már inkább nem írok rá. De ha meg rákérdeznék hogy miért ilyen akkor rögtön megsértődne,és megint én kérhetnék bocsánatot (mint kb.mindig.) mert ő az életbe nem tenné meg..Olyan rossz hogy már nem vagyunk olyan jóba,de tényleg nem tudom miért lett ilyen :/.


2011. okt. 23. 11:30
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és 13/L
2011. okt. 23. 11:30
 2/3 A kérdező kommentje:
ő meg 12/L :)
2011. okt. 23. 11:31
 3/3 bánomisén ***** válasza:

Kicsi lány, milyen barátság az, amelyikben az egyik alárendelt szerepet játszik? Mert ahogy olvaslak - hogy mindig te kérsz bocsánatot, a barátnőd soha -, nekem nagyon úgy tűnik.


Olyan korban vagytok mindketten, amikor nagyon hirtelen és szélsőségesen cselekednek a gyerekek, viszont nem indokolják meg felnőtt módon, mit miért tesznek.


Szerintem hagyd, ha akar, majd megtalál, ha meg nem, akkor sem veszítettél sokat, csak egy uralkodó hajlamú "barátnőt", aki dróton rángatott. Te pedig keress magadnak más barátnőket, de ne az interneten, hanem a való életben és köss igazi barátságokat.

2011. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!