Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen szituációban bosszantot...

Milyen szituációban bosszantottak fel eddig az idősek?

Figyelt kérdés

Engem már sok helyen. Buszon, orvosi rendelőben, boltban, buszmegállóban...

Azt hiszik, mert idősek, mindent megtehetnek?


2009. febr. 19. 11:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
95%

de, nagyon diák vagyok még, ezáltal tudom pontosan, hogy miről beszélsz... és emellett nem értek egyet veled.

én pesti vagyok, itt is elég durvák a reggelek, a délutánok, a tömeg folyamatos.. persze idősekkel, hisz itt laknak, közlekednek, nem csoda... mégis, mikor próbálok felpaszírozódni a hévre (ami persze nem sikerül mindig...) egy idős arcot nem látok a tömegben, néhol egy egy sarokban megbújva, szerencsésen ülve...ugyanez a villamoson..múlt reggel viszont egy néni alól csúszott ki a lába és esett a padlóra a villamoson, még jó, hogy semmije nem tört el és baja se igen lett, habár a sár miatt mindene koszos lett, de ez igazán nem történt volna meg, ha valaki feláll és átadja neki a helyét... tényleg nem tudom mi olyan nagy cucc benne :S ha szükségük van rá.. az egy dolog, hogy én is fáradt vagyok, de az is biztos, hogy ő is... mögötte nem csak a nap áll, hanem SOK nap.


hű,juteszembe, ma is átadtam egy néniek a helyem...váóó, és hazaértem.. és nem érzem, hogy vesztettem volna valamit azzal, h tettem vmit, amit igazából alap, h megteszek..

a néni amúgy úgy kezdte, hogy hagyd aranyoskám, olvass csak.. aztán kiderült, hogy még 6-8 megállót megy, ugyan eggyel kevesebbet, mint én, de annyit tényleg szar végigállni - még nekem sem esik jól..

2009. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
94%

jha meg így most láttam újra még egy korábbi ..válaszod, h ha a táskád lerakod akkor vagy felborul vagy rálépnek...

mostmár kíváncsi lettem merre laksz :D

még nálunk is figyelnek a másik holmijára, sose történt h ráléptek volna. a felborulás meg, hát a lábamnak támasztom.. még koszos sde lesz, ha a cipődre rakod ;)

2009. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
76%

milyen tanuló vagy? most egyelőre valami 4,5ös átlag felettinek képzellek, hogy akkora táskákkal jársz. nem hagysz otthon néha egy-egy nehéz könyvet? vagy nincs szekrényetek a suliban?

ha velem így van hát inkább kirakok valamit... de úgy meg inkább minél hamarabb megszabadulok tőle, a buszon szívesen veszem le a táskám, ha olyan nehéz...

nofura :)

2009. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
Hát én 11.-es vagyok nekem is nagyon nehéz a táskám, nálunk bizony nem lehet benn hagyni a szekrénybe a könyveket valami tűzvédelmi akármicsoda miatt. :D De ha idegesítenek az öregek ha nem el kell fogadni :)
2009. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Ha bukásra állnék, akkor is el kellene cipelnem mindegyik könyvet. Magyarból 2 nehéz könyv + spirálfüzet. Töriből vastag könyv, atlasz + spirálfüzet. Matekra könyv + függvénytáblázat és füzet. Nyelvekből is könyvek plusz nyomtatott szótár.


A szekrényből már tűntek el dolgaink, ezért nem hagyunk ott semmit. A tesicucc egy plusz súly.


Egyébként 4es tanuló vagyok. Se jobb, se rosszabb;)

2009. dec. 24. 14:29
 36/37 anonim válasza:
Én átadom a helyem ha szépen meglérnek. Ugyanis nemtudom de gondolom h. egy sziveségkérés nem okoz nyaktályéki fájdalmakat.
2011. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Utolsó ! biztos h nem is fűj az öregek nyaka a szívességKÉRÉStől...

De ne nézzem már rám mint egy véres rongyra könyörgöm, mikor nem adom át a helyem, m,ert nem vagyok olyan formában, hanm kérjen meg mást...Sztem te fiu vagy vagy sportos lány, és még cipő se törte fel lábad u h menni se tudtál....

Na bár bopcs...ez a kijelentésed túl általános volt..nem mentél bele részletekbe nem tudom miért vonamle ezt

2011. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!