Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most miért kell általánosítani...

Most miért kell általánosítani, és elítélni?

Figyelt kérdés

Nekem elegem van a 16-19 éves lányokból, akik ilyen likeolos oldalakon panaszolják el, hogy milyenek a 12-14 éves lányok. vagyis manapság. hogy festik magukat, már sok pasijuk volt, meg buiznak, hulla részeges stb. Meg hogy ők ennyi idősen nem csináltak volna ilyet. Annyira általánosítanak, én kivétel vagyok, minden szempontból. Nem volt még pasim, nem festem magam, nem bulizok stb.

Meg a 16-19 éves lányok ugyan ezt csinálják, a nagy részük, nem? Akkor a 16 éves lányok mit vannak úgy oda? Már olyan "nagylányok"? Ez engem idegesít, egyedül lennék?

13/L


2011. febr. 4. 22:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Majd ha huszonéves korukra neadjisten egyedül maradnak egy minimálbérrel és/vagy két éhes gyerekkel, akkor már nem ilyen dolgokkal foglalkoznak majd. Addig meg csinálják csak amihez kedvük van, szerencsére nem az én kölykeim.

N26

2011. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

20-100 éves lányok is ezt csinálják, vagy más korosztályt piszkálnak, attól függően, hogy épp kit van kedvük szekálni.

Legalábbis itt ;)

2011. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

mert nincs jobb dolguk azért. érdekes, hordok magas sarkút, divatosan öltözöm, mi több, sminkelem magam, de mégsem vagyok egy h*lye p*csa.

nem cigizek, undorodom attól is, ha valaki mellettem cigizik, nem iszok, nem járok bulikba, egyrészt mert nekem többet ér egy barátnős este, másrészt meg ott a legtöbb ember már úgy be van állva, mint az állat. mi több, pasim sem volt még, és jééé, szűz is vagyok 14 és fél évesen.

a lényeg az ivászaton meg a jobbra-balra való (már elnézést) b*száson van. az ilyen lányok (korra való tenkintet nélkül) általában nem tanulnak rendesen, felveszik őket valami szar suliba, aztán mehetnek 3 műszakba nyomni a melót minimálbérért. akkor majd sírhatnak, hogy talán nem kellett volna, hogy 13 évesen már mindenki ismerje a diszkóból belülről (hogy finoman fogalmazzak).

nem akarom osztani az észt, tőlem csinálják, de nem nekem lesz rossz később.

2011. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sztem kevés olyan 12 éves lány van aki pasizik, bulizik, részegre issza magát.

A szomszéd lányról nem tudom hogy 12 ves korában ilyenket csinált volna. A húga se csinált ilyet. A tesóm se csinált ilyet 12 évesen.

Van még a környéken pár lány aki még most se jár bulizni, pasizni nem hogy 12 évesen.

Egy lányról tudok aki 12 évesen már járt pár fiúval, egy későbbi barátját ismertem, azt mondta hogy ő vette el a szüzességét 14 évesen.

Aki ilyet ír az irigy rájuk mert neki senkije sincs és őt nem engedték sehova, vagy egy ellensége pont ilyen.

2011. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igaz tényleg álatlánosítottam, akkor helyesbítek, a nagy részük. Tényleg nem tudhatom, hogy hogyan változok majd a késöbbiekben.
2011. febr. 5. 15:20
 16/17 A kérdező kommentje:

Am köszi a válaszokat.

A sulinkba jár egy lány 6.-os (!!) szerintem még csak 12, a 13-at se töltötte be, de eléggé sok igaz rá, ezekből a tényekből.

2011. febr. 5. 15:22
 17/17 anonim ***** válasza:

Sajnos az én facebook ismerőseim között is rengeteg isteni bölcsességgel megáldott leányzó található. Nem is értem, hogy mi alapján gondolják, hogy ekkora értelem ragadt rájuk, miközben mindegyik hülye, mint az a bizonyos "s" betűs szó. Az is közrejátszhat, hogy a hülyék és értelmileg gyengébbek sokkal jobban szeretnek más bajával foglalkozni. Pedig ha róluk mondana valaki ilyet... ajaj, vérig sértődnének. De sebaj, ilyenekkel ne törődj, talán még kinőhetik a hatalmas élettapasztalat útján felszedett bölcsességet, amit gondolnak magukról, hogy megvan nekik :)


Azonban, van némi igazság benne, de ha te tudod magadról, hogy nem ilyen vagy, akkor ne is figyelj az ilyen szövegekre.

2011. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!