Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most miért kell általánosítani...

Most miért kell általánosítani, és elítélni?

Figyelt kérdés

Nekem elegem van a 16-19 éves lányokból, akik ilyen likeolos oldalakon panaszolják el, hogy milyenek a 12-14 éves lányok. vagyis manapság. hogy festik magukat, már sok pasijuk volt, meg buiznak, hulla részeges stb. Meg hogy ők ennyi idősen nem csináltak volna ilyet. Annyira általánosítanak, én kivétel vagyok, minden szempontból. Nem volt még pasim, nem festem magam, nem bulizok stb.

Meg a 16-19 éves lányok ugyan ezt csinálják, a nagy részük, nem? Akkor a 16 éves lányok mit vannak úgy oda? Már olyan "nagylányok"? Ez engem idegesít, egyedül lennék?

13/L


2011. febr. 4. 22:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
75%
én ha ilyet kiírok úgyis vágják a témát kikre irom ki:) persze igen vannak kivételek de ha jobban megnézed a többség undorító szüzk*rva. ő a hercegnő meg a k*rvajócsaj. meg a duplapushupos melltartó meg kivan fél seggem. 80 kiló smink de a képeken igazából a fejük nem látszik mer takarja a fényképező vagy levágják, kifirkálják... elmennek bulizni felállnak az asztalra rázzák a pcs*jukat, beb*sznak, cigiznek, leállnak mindekivel és azon versenyeznek ki lesztöbb pasival egy este......undorodom az ilyenektől. A PASIKNAK MEG EZ KELL. ami szégyen és gyalázat.
2011. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is látom ezeket a szövegeket, jót röhögök rajtuk, pedig sírni kéne, mert látom, hogy részben igazuk van, minap láttam egy 12-13 éves forma lányt szembejönni a csikorgó hidegben, miniben, ki volt mindene, azt hittem, megfagyok, mikor megláttam, de a smink szinte lehúzta az arcát. Cigi persze a kezében, szomorú, de tényleg van ilyen. Én sosem sminkeltem, sosem cigiztem, és nem voltam bulizós, pár buliban voltam, de az elsőben 18 éves koromban. Ilyenkor lehet morogni, mert jogos- csak felesleges... majd rájön később, hol hibázott.

24/N

2011. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Nincs jobb dolguk azért csinálják.Na meg azért mert azt hiszik, hogy ők a tökéletesek a 16-20 évükkel, pedig sehol nincsenek még ők se. Egyébként meg biztos ezt csinálták ők is (ha nem, akkor szerették volna, max csak tiltották a szüleik), csak mostmár nagyon nagy és bölcs embernek érzik magukat.
2011. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

"a mai 13 -14 évesek" kifejezés nem A-Z-ig minden egyes gyerekre vonatkozik. Akik rendesek, azokkal nincs semmi baj. Pl. veled.

Ha megfigyelted volna, látnád, hogy az emberek többsége a szarrágást élvezni. Csámcsognak valamin, amihez semmi közük, pl. valamelyik villalakó nyomorán, ami azért jó nekik mert közben vagy elfelejtik a saját gondjukat vagy jobb embernek érzik magukat annál a ribancnál aki élő adásban tanítja szopni a lakótársát a villában...

azok a 16-19 évesek akik közösségi oldalakon panaszkodnak olyanról amihez semmi közük, az azért van mert a saját problémáikkal túl fárasztó és túl bonyolult lenne foglalkozni. és így nagynak és okosnak érzik magukat.

ne törődj velük, hadd pletykáljanak, más úgyse teszi őket boldoggá.

2011. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, és miért nem látok ilyen csajokat? mm panaszkodókat igen, de "romlottakat" nem. és tudod mit? legyél büszke magadra, hogy nem vagy ilyen. de te se tudhatod, hogy nem fogsz-e megváltozni a "mi korunkra" (am ne kezelj minket öregként lééégyszi)

Másrészt semmi baj a sminkeléssel és a bulizással!

Csak érezd jól magad tőle, ne pedig csak pótcselekvés vagy kompenzálás legyen:)

Minden jót kívánok neked az élethez, kedves kérdező:):):)

2011. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják az, hogy mindennek eljön az ideje ami most nagyon felborult 17/F vagyok és a városban a 14 ÉVES lányok azon csúfolódnak hogy te még szűz vagy 14 évesen haha. de az oviban is már 5 éves unokatesómnak fogdossák a ...-ját.

és nincs mit tenni ugye mer ez a menő és mindenki az akar lenni.. buta világ =(

2011. febr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Te ugyanúgy általánosítasz:) Egyébként majd megtanulod, hogy nem mindent kell magadra venni, ha általánosítanak. De a többség tényleg olyan, mint amilyennek leírták őket.
2011. febr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja és most még nem hiszed, de majd rájössz, hogy egy 16 éves (nem is beszélve egy 19 évesről) mennyivel másabb, mint egy 13 éves. Mikor én 13-14 voltam meggyőződésem volt, hogy mennyire érett nagylány vagyok már, hisz már csak pár év, és nagykorú vagyok, de ahogy idősödtem egyre inkább kitolódott a "kislány" fogalma, és bár még mindig nem vagyok annyira idős, de már képes vagyok apukám hetedikes tanítványaira úgy referálni, mint kislányok/kisfiúk.
2011. febr. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi az a likeolos?
2011. febr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: olyan weboldal, ahova mindenféle idézeteket, gondolatokat lehet kiírni, és mindegyiket lehet "lájkolni" (facebook) és mindenki látja őket.

Pl ez: [link] de van egy csomó

2011. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!