Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már összetűzésetek romákkal?

Funktasztikus kérdése:

Volt már összetűzésetek romákkal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 12:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel ültem a padon egy parkban.

Odajött egy cigánybanda,elakarták venni a telefonom,de sikerült valahogy hárítani..

Aztán a kb.6-7 éves kiskölyök elkezdett fogdosni minket -.-.

Felálltunk és elszaladtunk. szerencsére pár háztömbnyire laktam attól a parktól.. De annyiszor megfordul a fejemben hogy mi lett volna ha nem tudunk el"menekülni" onnan..:/

2010. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Kibe nem kötöttek még bele?
2010. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy ilyenkor a nagy romavédők (mert vannak itt a gyk-n) mit mondanak? Mi vagyunk a szemetek meg a kirekesztők?
2010. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer felpofozott egy pasla cigányember mert képes voltam visszaszólni és nem hagyni magam miközben a bugyimról faggatózott... Mint kiderült 5 évet már ült börtönben...


Az ilyeneket úgy letudnám gyilkolni..persze nekik könnyű volt akkor rátámadni egy 15 éves lányra:@:@ FÉRGEK


Amúgy ezen kívül többszáz beszólogatás volt már meg amikor képesek a bicikliről majd leesni annyira bámulnak meg cuppognak meg fütyűlnek a nyomorultak... pfúj

2010. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak...ha annyi húszezresem lenne,ahányszor belém kötöttek,már egy fél ház ára össze jött volna:D

Egyszer réges régen,amikor még alsós voltam,belém kötött az egyik cigány gyerek,hogy meg ver,de hogy miért,azt máig se tudom,nem csináltam semmit,akkori ésszel felfogva,ráadásul én lány vagyok,ő meg fiú volt,vagy fél méterrel magasabb mint én.Nagyon megijedtem,el akartam futni,de megfogta a kezem,majd meglökött,én meg gyorsan felálltam,megrúgtam,nagy szerencsém volt,hogy gyorsan tudok futni,így hát elfutottam,vagyis haza futottam,nem érdekelt a suli,meg semmi,a cuccom is ott maradt bent.Így utólag kicsit vicces,de akkor nem volt az.

Aztán volt 1 év kb.hogy este jöttem haza barátnőmtől,én falum lakom,ő városban,a városban voltam,de már nagyon késő volt,az utolsó busszal jöttem,álltam a buszmegállóban,korán kiértem,nem nagyon volt az egész állomáson pár ember.Egyszer csak megláttam 4 cigány gyereket,láttam hogy közelednek felém.Hát én ott akkor annyira berezeltem,mint még soha!Közben le is játszottam a fejemben,hogy elkapnak,lefognak,és mindegyik végig megy rajtam....undorító volt!De mégse futottam el,mert tudtam,ha elfutok,akkor tudják,hogy félek tőlük,és csak még jobban felhergelem őket.Na szóval,odajöttek hozzám,a szívem vert mint az állat,megkérdezték van-e cigim,mondtam hogy pont most fogyott el nekem is,de már nem veszek,mert megyek haza.Tudtam,ha azt mondom hogy nincs,akkor gondolhatják azt is,hogy csak nekik nem akarok adni,mert cigók,ha azt mondom hogy van,az s e jó.Egyébként nem bagózom,soha nem is bagóztam!Aztán kérdezgettek,hogy hány éves vagyok,mi a nevem,hova járok suliba,hol lakom,van-e barátom,persze mindenről kamuztam.Aztán szerencsémre odajött egy idősebb ember,megkérdezte,mit csinálnak velem,tán nem csak bántanak?Én meg mondtam,hogy nem dehogyis,csak beszélgettünk.Aztán fogták magukat,és elmentek.Nagy kő esett le a szívemről akkor:)

Ezen kivül volt még nem is egy eset,pl.be akartak törni,vagy csak utánam kiabáltak,meg 1x egy buliban odajött hozzám egy kisebbség,táncolni akart velem,elkezdett fogdosni,én meg lekevertem egy nagy pofont neki,mit képzel már magáról.

Szóval volt sok ilyen sajnos.

18/L

2010. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Volt sajnos többször is....de tudjátok ezek csak azért történnek mert kirekesztők vagyunk és nem szeretjük őket,ők a kezüket nyujtják felénk ,de mi "rászísták" vagyunk,és eltaszítjuk őket....csak is ez lehet a probléma....:D
2010. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a BP-Szfehérvár vonaton el akarták venni a telefonom. Hál' Istennek a telefonomon olyan volt a képernyőkímélő, hogy kikapcsolt az LCD, mintha nem lenne bekapcsolva a telefon. Mutattam neki, hogy lemerült és nincs töltő sem. Ekkor otthagytak anyázások közepette.

Teszem hozzá a kocsi tele volt nem cigány utasokkal. A kutya nem segített.... Valamilyen szinten értem, mert mindenki félti a családját és saját magát.

2010. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

még tizenévesen a suliban,a 8.kerben laktam.majdnem minden nap kötekedtek.meg volt egy roma barátnőm-lehet pfujjolni de szép volt,nem igénytelen és csak félig látszott rajta,hogy cigó.csakhát ott ugye a család volt a probléma,sajnos verekedésre is sor került.szóval vhogy én se csipázom őket.ha olyan környéken megyek végig,sokat számít a lazaság,ne lássák,hogy félsz tőlük mert vérszagra gyűlik a vad ugyebár.

egyszer a blahán mentem keresztül este és valamiért tiszta ideg voltam,pszihopata fejjel csörtettem,tátott szájjal nézett egy banda akik között elmentem,de látszott,hogy nem szívesen szóltak volna be:-)

2010. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
volt
2010. szept. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
He He He egy bökkenő van hogy az Orbán velük van:D nem hogy a Jobbik lenne az a király:P
2010. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!