Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Loptak már meg zsebtolvajok?

Loptak már meg zsebtolvajok?

Figyelt kérdés
Hol, mit és észre vetted, vagy csak később?
2010. júl. 17. 19:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Csak megélhetésbôl loptál egy számítógépet ??
2010. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
nem loptam számitógépet képzeljétek el hogy volt rendes munkahelyem csak amiota jobbikosok bejöttek utánna a a fönököm behivatott és csak annyit mondott: sajnálom ki vagy rugva!! én meg kérdeztem hogy mért?, és erre rám csapta az ajtót azóta nem találok munkát és éhezik a család mind a 8 gyereknek kell ételt adnom...meg magamnak meg az asszonynak.
2010. júl. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Kedves éhező megélhetési-bűnöző cigányok! Van egy tippem! Kanadában tárt karokkal várnak Benneteket! Ott a romáknak és a cigányoknak is Kánaán van! Menjetek, vissza se nézzetek erre a rasszista, kirekesztő porfészekre!


Szebb jövőt Nektek! Kanadában!

2010. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

00:19-nek: több millió ember van, aki szegény ember ebben az országban, mégsem lop. Nem mentesít a lopás alól semmi, se a színed, se az anyagi helyzeted. Azért utálják a cigányokat, mert gyávák, és ha v.mi rosszat csinálnak, vagy a származásukra hivatkoznak, vagy arra, hogy szegények.

Nem a színetek a baj, hanem az életmódotok!

2010. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nyilván nem igaz ez a mese, amit itt sokan elhisznek... 8 gyerek meg jobbik miatti kirúgás, ne kábítsatok már :D
2010. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves "tolvaj", te nem vagy megélhetési roma zsebtolvaj, átlátszó... ha az lennél, egyrészt nem jöttél volna ide, másrészt vagy többet magyarázkodtál volna, vagy már rég bequrv*nyáztál volna.
2010. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
minek használjak trágár szavakat amikor érettségim van...nem alacsonyodok le a szintetekre és éncsak megosztottam h nem mindenkinek olyan könnyü az élete mint nektek...magyaroknak
2010. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hidd el, hogy rengeteg olyan magyar van aki szegény, örül, hogy ételre jut pénzük, még sem lop, hanem kőkeményen megdolgozik a pénzért, ami annyira elég, h ne fagyjon meg a családja, megveszi a 3 gyereknek azt a szutykos bkv bérletet és akkor örülnek, ha néha van mit enni.
2010. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!