Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Loptak már meg az utcán? Ha...

Loptak már meg az utcán? Ha igen mit tettél, utánafutottál, feljelentetted vagy hagytad elmenekülni? Mi a legjobb megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak később vettem észre.
2010. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén.
2010. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Félig-meddig utcán/villamoson. Felszálláskor, két másodpercig, amíg segítettem nemlátó barátnőmnek leülni, és nem fogtam a zsebem, valaki megfújta a telefonomat. Szinte rögtön észrevettem, mi van.

Először elkezdtük hívogatni, aztán jó hangosan beszéltünk, hátha jelen van az illető, de nem... Biztos elmenekült. Feljelentést nem tettem, meg eleve régi, kopott szar, alapból használtan vett telefon volt - a benne lévő jegyzeteimet sajnáltam.

Szerintem ha értékesebb, érdemes feljelentést tenni és LETILTATNI A KÉSZÜLÉKET ÉS A SIM-ET. Én még aznap letiltattam a SIM-kártyámat, bár feltöltőkártyás volt. Előfizetésesnél meg alap!

2010. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősömet nemrég lopták meg a villamoson. Az összes irata plusz 100 ezer forintja bánta. Apa, anya 5 év körüli gyerekkel. És a gyerek zsebelte ki, mert a szülőket figyelte az ismerősöm.
2010. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de ha kisebb lenne mint én tuti agyonütném.
2010. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, de ha igen utánafutnék, kiáltanék, h az emberek próbálják lefogni, esetleg megdobálnám vmivel, ami a közelben van.
2010. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
tini voltam, a városban elhaladtam egy vegyes életkorú 6-8 fős roma gyerek banda mellett, azok mellém szegődve az órámat akarták behúzni, mondtam keresgéljetek máshol, erre utánam sétálva rugdosták a lábam meg húzgálták a karom vissza. Szégyen vagy nem szaladtam, az órám megmaradt:)
2010. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ez érdekes, hogy szinte mindenkit cigányok akartak kirabolni... Lehet, hogy mégsem csak előítélet?...
2012. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!