Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Loptak már meg zsebtolvajok?

Loptak már meg zsebtolvajok?

Figyelt kérdés
Hol, mit és észre vetted, vagy csak később?
2010. júl. 17. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4-6-os villamoson övtáskából telefont és pénzt loptak el. Már csak akkor vettem észre, amikor leszálltam. Tettem feljelentést a rendőrségen és kb. 2 hónap múlva el jött az értesítés, hogy elkapták a tolvajt (beazonosították a telefonomat). A telefon elég rossz állapotban volt, pénz persze nem lett meg, ráadásul hiába kértem, hogy titkosan kezeljék az adataimat, a bírósági tárgyaláson 1 méterre állt tőlem a cigány, aki végighallgatta hogy hívnak, hol dolgozom stb. Elment rá 1 nap szabim is, úgyhogy azóta is bánom, az egész telefon nem ért ennyit.
2010. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert szegény vagyok, nincs nálam semmi, da ha éppen lenne és azt el akarnák lopni, akkor nyílt kéztörést okozok neki egyből.
2010. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem.De ha épp észrevenném,amikor lop,úgy megverném mint a lovat.
2010. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nemrég megprobálta, bár nem zseb, hanem tudod megkérdezte hogy mennyi az idő... elővettem a telefonom ő meg kivette a kezemből... elfutott, de még alig ment el tőlem eldobta a telom...gondolom meglátta :) pedig szép foszforeszkálós előlapja van:D
2010. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez annak számít: metró mozgólépcsőn mentem felfele, és a hátsó zsebembe volt az igazolványom meg a bérletem meg ezek egy saját díszítésű tokban. Szerintem a tok kellett annak az embernek, aki elvitte, mert a bérleten is kivolt töltve a diákom száma, nem tudta volna használni.

Németországból küldték vissza :)

2010. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Velem 2x próbálkoztak mind a 2x össze vissza törtem a gyerek kezét
2010. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én Spanyolországban voltam 4 évvel ezelôtt. A barátnômet hívtam egy utcai fülkébôl és én hülye, letettem a kistáskámat a fülkébe egy kis tartóra, mert még volt apró a zsebemben ami kellett. Ekkor beugrott egy pasas, kirántott a fülkébôl és elvitte. Egy pillanat volt az egész. Én utánna szaladtam, amit ô nem tudott és üldöztem, bujkáltam ha lelassított. Percekig követtem, amikor láttam, hogy megáll és elkezdi átnézni a zsákmányt. Na ekkor még egy butaságot elkövettem. Mögé álltam és ahelyett, hogy tökön rûgtam volna, ráugrottam, mint egy hisztis pic*a, elkezdtem tépni a haját, meg harapni, karmolni, azt hiszem akkor szakadt el a cérna. Egy könyökössel pontot tett a bunyó végére és kereket oldott. Én sírtam egy darabig, aztán visszasétáltam az úton, és kiszúrtam, hogy egy nyitott parkolón átjöttünk, ahol volt kamera. Elmentem a rendôrségre, elmondtam a kamerát is, hogy tuti benne volt. Egyszer behívtak azonosításra, de végül nem lett meg. Pár napig még elmászkáltam arra, de nem láttam többet.
2010. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
én néha szoktam lopkodni de csakis a megélhetésünk miatt..és igen roma vagyok!!de nemcsak romák lopnak hanem cigányokis van külömbség!! én inkább a BLaha fele szoktam menni van aki ad pénzt aki nem ad annak elterelem a figyelmét utabaigazitás gyanánt és afiam kilopja a farzsebébül apénzt!! de leszögezem csak is a megélhetés miatt!!
2010. júl. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
esetleg a megélhetés miatt nem a fiadnak kéne ilyen rossz példát mutatnodhanem mondjuk elmenni dolgozni. de ah már lopsz a fiad ne keverd bele, ennél undorítóbat nem tudok mondani.
2010. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Megélhetés miatt lopsz? AKKOR is.... Tudtam hogy cigány vagy.. :D

Az Internetet is lopod?!

Ha meg viccelsz,és mégis magyar vagy, akkor gondolkozz el a származásodon!

2010. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!