Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy iskolában loptak meg? (Pl. Tesi óra alatt)

Figyelt kérdés

Ha igen mit tettetek?Megtaláltátok?

Volt osztálytársam telefonját ma lopták el az öltözőben... ha rendőrséghez fordul tényleg drágább mintha venne egy másikat?

nem mindegy ám mert szinte még új volt és drága :S sok sok képpel ami nem lenne jó ha közzétenné az aki ellopta :( próbáltam most hívni de kikapcsolták...


2010. márc. 22. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Velem nem, egy másik osztállyal igen. Amíg óra volt, minden mobilt és pénztárcát elloptak. Soha nem lett meg, hiába lett feljelentés. A feljelentés azért kell, hogy fizessen a biztosító.
2010. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem tudnak sokat tenni érte ,a suli meg pláne nem fog mert a házirendben benne van hogy az értékekért nem vállalnak felelősséget.A képekkel való visszaélés esetén fel lehet jelenteni az illetőt.A telefont meg nem mérik be csak ha alapos gyanuja van annak hogy akinél van azt megölték,ellopták (a tulajt)stb.
2010. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nem, de fivérem mobilját edzés alatt lopták el. Nekem csak egy fémövemet csavargatták szét és a dezodoromat fújták ki.
2010. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
IMEI szám alapján "kinyomozhatják" mást nem tudok :S
2010. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
rendőrségi feljelentés kell, ahhoz pedig kell a készülék imei száma. a rendőrség felszólítja az összes hazai szolgáltatót, hogy kérdezzék le a simkártya adatait amivel bejelentkezik a telefon a hálózatba. a rendőrség nagy erőkkel kivonul és elkérik a telefont. nálam ez kb 3 hónap volt
2010. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az iskolámba még 2-3 éve voltak lopások, több embertől is köztük az osztálytársaimtól is loptak már el telefont órát, egyéb ékszert amit nem lehetett hordani. Nekem az órámat és a pénztárcámat lopták el, mivel aznap szerencsémre otthon hagytam a telefonomat. Ezért a tesitanárunk mindig bezáratja az öltözőt és az értékeket bevihetjük a tesiterem egyik szekrényébe.
2011. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!