Azért annyira nem rémes a BME. Tulajdonképpen könnyebb a képzés, mint évekkel ezelőtt. És a BME-n fantasztikus a közösségi élet, rengeteg kör, szakosztály van, szóval lehet életed, ha szánsz rá időt. (És a legjobb, ha kolis vagy.)
Sajnos más egyetemeket nem ismerek.
nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
2/7 anonim válasza:
“Könnyebb”?
Nem bíználak meg az üzemem gépészetével.
nov. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
3/7 anonim válasza:
Ne azt nézd, hogy hol könnyebb a képzés, hanem azt, hogy érts a későbbiekben a szakmádhoz, mert irtó ciki lesz állásinterjúra menni úgy, hogy a szakmai részén elvérzel. Nagybátyjám az ME-n végzett gépészmérnökként, és nem ért egyáltalán hozzá, soha egy napot sem dolgozott benne, teljesen mást dolgozik.
nov. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
4/7 anonim válasza:
#3mas,én ismerek BME-n vegzetteket is,akik az alapvető szakmai dolgokon elvéreznének.
Minden rajtad múlik,az egyetem másodlagos.Sok elavult hülyeséggel fogsz találkozni mindenhol,rajtad áll,mennyire érdekel a szakma,hogy szabadidődben is fejleszd magad.
DE ha így állsz hozzá,hogy hol könnyebb elvégezni,az nem a legjobb kezdet.Érdekel ez téged egyáltalán,vagy csak azért mennél a szakra,mert azt hallottad jól lehet vele keresni ( ez sajnos nem feltétlen igaz egyébként).
nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
5/7 A kérdező kommentje:
#2 felesleges szívatások kikerülése nem hülyeség nem lustaság.
nov. 8. 20:09
6/7 anonim válasza:
Ha már nem a BME, akkor Óbudai, Győr ? Azok is jó egyetemek. Egyébként egy jó tanács : Matek, Mechanika meg még pár egyéb tárgyból amire sok további épül nem szégyen magán órákat venni. Felsőbb évesek jó zárthelyi és vizsga felkeszìtőket szoktak tartani. Ahol a várható típus feladatokat elég jól atveszitek, régebbi zárthelyi sorokat végig oldotok és így tovább. Nagyon megeri. A főbb tárgyakból érdemes már az első zárthelyire ìgy neki menni. Mert akkor nincs az, hogy ha az nem sikerül akkor már csak a póz zh-ban lehet bízni .
nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
7/7 anonim válasza:
A szakmádat jó esetben igazán az első pár munkahelyeden tanulod meg. Azonban ehhez az egyetemi alap is kell. Persze sok felesleges információ is van amire az életben sem lesz szükséged. De a fizikai, matematikai, mechanikai alapok sosem ártanak.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!