Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes még folytatnom az...

Érdemes még folytatnom az egyetemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg azon az egyetemen és olyan szakon vagyok amit mindig is szerettem volna (Gépészmérnök). A 2. félévemben csúsztam 1 évet (azóta bepótoltam és teljesítettem a tárgyat amivel elmaradtam) és most az 5. félévemben járok és lehetséges, hogy megint csúszok és úgy érzem lehet nem nekem való. Dolgozom is az egyetem mellett a szakmámban gyakornokként egy multinál és azt kell mondanom eléggé tetszik, érdekel a szakma és van Technikusi bizonyítványom is.


Nagyon szeretném elvégezni az egyetemet és egy olyan szakmám lenne ami az álmom, de egyszerűen kikészít az egyetem és bármennyit tanulok úgy érzem nem haladok előre. Úgy érzem lassabb és butább vagyok a többiektől.


Leginkább a mechanika 2, mechanika szigorlat, matematika szigorlattal vannak problémáim. Egyébként a szakmai tárgyakkal nincs gond, szeretem őket és jó is vagyok bennük. Ti mit tennétek?



ma 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Dolgozom is az egyetem mellett a szakmámban gyakornokként egy multinál és azt kell mondanom eléggé tetszik"


És ennek ellenére ez kérdés...

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!