Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy fordítanátok le magyarra...

Hogy fordítanátok le magyarra ezt az angol szakmai mondatot?

Figyelt kérdés
All too often, finacial measures are a convenient substitute used by disconnected executives who dont know what else to do - including how to manage more deeply.
2010. febr. 19. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Gyakorta, hozzá nem értő felső vezetők, akik nem képesek behatóan irányítani, jobb híján pénzügyi intézkedésekhez folyamodnak egy kényelmes megoldás érdekében. ;)
2010. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:)!!! Egy 5oldalas szöveggel küzdök már napok óta, amit hétfőre kell beadni.Úgy irigykedek ilyenkor,mikor valakinek ilyen jól megy a fordítás,pedig nekem is van szakmai nyelvvizsgám:S.

De még egyszer köszi!

2010. febr. 19. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
nagyon szívesen... pedig nekem még nyelvvizsgám sincs, bár le akarom tenni idén :D
2010. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos menni fog,ha BGF-es angolra mész az különösen könnyű,én most voltam januárban.
2010. febr. 19. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!