Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtátok ezT a nyelvvizsgáról?

Tudtátok ezT a nyelvvizsgáról?

Figyelt kérdés
A napokban tudtam meg ezt a hírt, mert az egyik ismerősöm mesélte, hogy az ME-ÁJK nappali és levelezős képzésén is elfogadják a középfokú c eszperantó nyelvizsgát. Ez szégyen. Nyelvvizsgázon élő nyelvből; angol, német etc. vagy latinból. DE NE ESZPERANTÓBÓL.....
2009. júl. 29. 20:28
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
A miskolcit fikázók elmehetnek a fenébe.... El lehet végezni a jogot ott is nyugodtan, megnézném, hogy, hogy bírják. A kedves kérdezőnek üzenem, hogy akkor nyelvizsgázzon le angolból, németből, az eszperantót meg hagyja meg másoknak, vagy találjon ki egy saját nyelvet magának, ha annyira penge ezekből.
2009. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Azt nem értem,hogy aki az eszperantó nyelvnél áll ki eegyetlen érvet tud mondani, isteníteni az eszperantót.

Azt pedig én nem tudom elhinni hogy a latint vki egy év alatt megtudja tanulni eszperantó tanulás mellett. Az tény hogy a szavak nagy részét átvette, de a nyelvtanát úgy képtelenség megtanulni egy év alatt...

2009. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!