Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit képzel a kormány magáról?...

Mit képzel a kormány magáról? (Heti 5 testnevelés)

Figyelt kérdés

Nagyon értelmes dolog mondhatom!

8.osztályban minden nap 7 órám volt és 2 db testnevelés óra.

Mivel a kormány felemelte a testnevelés órák számát 5db ra, így kb 17 órára érek haza hullafáradtan, és utána még kell menni edzésre,zenére és olyan 19-20 óra körül nekikezdhetek tanulni. Ebben mi a jó? Valaki magyarázza el nekem...


2012. aug. 5. 15:14
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
18%
Igen is kell,ámbár az óraszámokat is igazítani kéne hozzá az is igaz.Példának okán kevesebb lenne a tuny-dagadt-zsírgörény-céltalan gyerek.
2012. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
55%
Az, hogy a gyerekek keveset mozognak, egy csomó gyerek kövér. Így rá vannak kényszerítve.
2012. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
És attól , hogy fog fogyni ha tigrisbukfencet csinál,kitöri a kezét gyűrűn és elesik a szerkényen?
2012. aug. 5. 15:18
 4/46 anonim ***** válasza:
77%
Jaj ne álszenteskedjetek. Ti sem őrölnétek a minden napi tesinek, suli mellett. Nem mindegy, hogy valaki a kedvenc sportját űzi vagy minden nap kupert fút. Egyetemen is a fél iskola ilyen olyan kamu igazolással menteti fel magát tesi alól.
2012. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
65%
kifogjátok bírni. én az egész általánost heti 5 tesivel húztam ki, és még élek.
2012. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
20%
igenis jó döntés ez, és én örültem volna ennek. Nekünk 3 tesi volt egy héten és nem bántam volna, ha több lenne. A diákok jó része nem jár sulin kívül edzésre, alig mozognak vmit, sokan túlsúlyosak, betegesek, lusták, tunyák...stb. A többségnek igenis kell a napi mozgás a suliban is. És nyilván nem minden nap fognak coopert futni, hanem mindig mást, ahogy az tesi órán szokott lenni. Tudod a kormánynak azért éri ez meg, mert így kevesebb lesz a beteges ember, fejlettebbek lesznek felnőttként. És akkor kevesebbet kell költeni kórházi ellátásra, nőhet az átlagéletkor. Ezek bizonyított dolgok.
2012. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
Nekem is lesz emiatt heti5 tesim. Énse örülök neki (nem vagyok túlsúlyos, sőt..) de szerintem kilehet bírni, talán a sok tanulós óra mellett még jól is fog esni :) abból a szempontból pedig hogy több óránk lesz egy nap és így később érünk haza, hát így jártunk :s
2012. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Nem hogy lenne heti +1 matek,kémia,fizika hanem tesi kell mert sportolásból meg lehet élni.Nagyon nagy ötlet.

Amúgy ez az 5 tesi nem kifizetődő mert az 1 osztályosok megutálják és felnöttként tuti nem fognak mozogni.

2012. aug. 5. 15:33
 9/46 anonim ***** válasza:
34%

"Nem hogy lenne heti +1 matek,kémia,fizika hanem tesi kell mert sportolásból meg lehet élni."


te most kajak azt hiszed h a sportból nem lehet megélni?

2012. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
De meglehet. De nem több 100000 embernek.
2012. aug. 5. 15:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!