Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindennapos testnevelés csak...

Mindennapos testnevelés csak az általános iskolákba lesz vagy a középiskolákban is?

Figyelt kérdés
Remélem középsulikban nem lesz :D Most láttam a TV-ben és egy kisebb fajta szívroham elkapott emiatt.

2012. júl. 27. 21:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem is lenne baj, csak hát a mi sulinkban elég genya mindegyik tesitanár... -.-
2012. júl. 27. 22:01
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Úgy tudom középsuli első osztályában lesz.
2012. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére most megyek 3.-ba így nem kell akkor ettől félnem :)
2012. júl. 27. 22:05
 4/13 rémuralom ***** válasza:
95%
Lesz középiskolában is, de csak az új évfolyamokon vezetik be, ha nem most leszel elsős, akkor rád nem vonatkozik.
2012. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Na b.meg.xdd most megyek gimibe.. Tök jó h minden nap lesz tesim..
2012. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
De, középsuliban is lesz, a mindennapos testnevelés a mindenük, nem fogják fel, hogy "szart sem ér".
2012. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pedig lesz gimiben is úgy tudom az összes évfolyamra vonatkozni fog.

Én nagyon nem örülök neki egyrészt így iss van napi 7 órám vagy is tavaly annyi volt mivel most megyek 11. be 2 vel több órám lesz majd és plusz minden nap tesi az napi 8-9 óra és naponta 40 percet utazok csak oda, az nagyon jó lesz estefelé hazaérni. Meg nincs kedvem minden nap tornadresszben nyomorogni még ha csak 1 órát kell akkor sem mert én 2 tesi óra után már kiszoktam mosni mert büdös lesz az izzadtságtól. Odáig rendben van ez hogy rá akarják venni a diákokat vagy is minket arra hogy mozogjunk én szeretek sportolni járok is sportolni heti 2 szer. Szerintem úgy lenne jó ha hagynák a heti 2 órát és a másik 3 maradékot meg szabadon választott sporttal töltenék ki ami legalább érdekelné is a diákokat, mert a tesin egyes tanárok semmit nem csináltatnak.

2012. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Én jövőre nyelvi előkészítős leszek, 20 perc buszozás napi 7-8 óra.. ha már anyira tesiztetni akarnak akkor a sporttagozatosoknak emeljék a tesit ne nekünk..
2012. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Figyeljetek. Ha nekünk is (nyelvi előkészítősöknek) meg akár bármelyik nem tesi tagozatos osztálynak ez lesz, én nem fogok tesizni max heti 3 órát. Kapják már be, főleg nálunk hogy minden órán szekálnak meg futtatnak bennünket. -.- Még jó hogy gyógytesis vagyok és visszaszólhatok a tanárnak, amiért csak szaktanárit adhat, azt meg mi leszarjuk. Ígyis-úgyis 5 leszek tesiből: Gyógytesi 4ever XD
2012. júl. 28. 14:59
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Én is úgy tudom, hogy a már középsulisoknak nem lesz, legalábbis remélem. Sportolni szeretek, de a tesit utálom a tanár miatt, tiszta stressz vele minden óra ha nem vagy szupertehetséges tornász, meghalnék ha így érettségi előtt minden nap aggódhatnék azon, hogy fog leszúrni mert nem jó a gyakorlatom. :S
2012. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!