Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Középiskolákban milyen a...

Középiskolákban milyen a testnevelés óra?

Figyelt kérdés
Aki most járta ki, vagy most járja a középiskolát, kérem válaszoljon.
2011. aug. 1. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan, mint általánosban. Bemelegítésnek pár kör futás, aztán valamilyen felmérés (kézenállás, talajtorna, futás, stb.), levezetésnek labdajáték.
2011. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen középiskola. ha nem sportiskola, nincs sporttagozat, akkor elég langyi...nem sokat ér szerintem :S
2011. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Áltlaánosban ,nálunk csak foci volt :S
2011. aug. 1. 11:33
 4/10 anonim válasza:

Minket,9.eseket szivatott a tesitanár,persze csak heccelt minket,hogy gumimacik vagyunk,akik nem csináltak semmit általánosba tesi órán :D

Persze szigorú se volt annyira. Bár a felméréseken kívűl tornagyakorlatok voltak,meg aki tudott,utána röplabdázott,aki nem,az ült a padon :DD

2011. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanártól függ.Az enyémnek a kosárlabda volt a mániája,így azt nyomta állandóan.
2011. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én erről annyit tudok, hogy álítólag komolyan veszi tesit, meg sportol. Meg hogy nő. Többet nem. (meg még az oszt főnök is.)
2011. aug. 1. 11:43
 7/10 anonim ***** válasza:
én kereskedelmi iskolába jártam, szakközépbe, ilen amrketinges irányba, de nálunk odavágott, szertorna minden órán, szaltó, gyűrű, rúd, gyűlöltem, és nem volt kifogás h de én nem tudom, meg nem megy, nem volt kötelező, de akor egyes :D
2011. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy ha akarsz egész évben nem tornázol. Ha igen akkor csak röplabda, kosár, foci. Semmi mért eredmény, legalábbis nálunk :D
2011. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rezko92 ***** válasza:
88%
Nkem 4évig nem volt tornaruhám, b*sztam 12perceket futni. Nemmondom, hogy nemvolt p*csázás de kb. ígyvan sztem a legtöbb helyen.
2011. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

régen az volt, hogy kint fociztunk majdnem mindig, a tanár ott se volt csak zsebrevágta a fizetést a semmiért. ezért is tart itt az ország ahol tart, mert a semmiért kapja néhány tornatanár a fizetését.

de amikor véletlenül mást csináltunk, akkor se tudott semmit megtanítani, csak szidott állandóan és egyszer meg is akart buktatni. a pedagógia csillaga volt az a tanár

2012. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!