Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre mindenhol öt testnevelé...

Jövőre mindenhol öt testnevelés óra lesz?

Figyelt kérdés

Jövőre mindenhol öt testnevelés óra lesz vagy csak általánosba?

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. aug. 1. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a parlamentbe vezetnék be heti 5 tesiórát :D

Úgyis sokan úgy unatkoznak ott, hogy legalább elfoglalnánk szegény unatkozó honatyákat, és frissebben tudnának nekiállni a törvények megalkotásának :D

2012. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az amúgy nem lenne rossz, ha a tesi tanárok össze tudnának hozni egy normális tesiórát. Ömm, ez csak amiatt para merthogy akkor még tovább rohadhatok délután a suliban, és semmire se lesz időm, arra a sportra se amit én szeretek.

Nem a kérdésre válaszoltam, de akkor megpróbálok; hallottam erről, de lehet, h jövőre még nem.

2012. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elvileg általánosban igen,már a tévé is reklámozza. hej de jó lesz majd a gyerekeknek betonon cooper futás után fizika témazárót írni, izzadtan és büdösen!
2012. aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Szeptembertől csak az első és az ötödik évfolyamon vezetik be a mindennapos testnevelést, a többiben felmenő rendszerben a következő években. Ám ez sem jelent heti 5 testnevelés órát, marad a 3 kötelező óra, a másik kettő bármilyen tanórán kívüli mozgásforma (tánc, valamilyen edzés stb.) lehet.
2012. aug. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!