Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetem nem a csürhének...

Az egyetem nem a csürhének való! Vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
10 évvel ezelőtt komoly dolognak számított ha valaki egyetemre ment. Ma meg más alapvető. Ki van persze zárva hogy ennyi okos ember lett hirtelen az országban. Gondolok itt jó pár felsőoktatási intézményre amely sok milliárdba kerülnek az országnak. Minek tartja fenn az állam ezeket az iskolákat. Ekkora hiány nincsen a diplomásokból hogy minden jött-ment kapjon egyet.
2012. jan. 12. 22:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
a felsőoktatás nem kiadás, hanem befektetés, te kis Einstein.
2012. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
"annyi eszük már nincs hogy felmérjék azt hogy mennyire telítettek vagy majd telítettek lesznek a szakmák. " MINDEN telített, vágod? MINDEN. szakmunkás, FSZ, egyetem, attól még az ambíció meglehet, és kell is. Egyébként ha nem figyelnél statisztikát, az óriási rémhírrel ellentétben, még mindig a diplomások között van a legkevesebb munkanélküli, és ennek a száma a képzettség hiányában fokozatosan nő.
2012. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
Az gondolom nem zavar, hogy a börtönöket is a te (mi) adónkból fizetik, meg a sok segíjírt sorba álló cigány 10 kölykének konkrétan az egész életét mi fizetjük, hogy aztán kirabolhassanak az utcán.....
2012. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
Most nézem a részletes keretszámokat. Gazdasági szakok 250 fő. Hmmm... Azt hiszem I. Orbán király fiacskájának nem lesz nagyon konkurenciája. A műszaki szakokat nem tudom miért kell ennyire támogatni. Már rohadtul nincs hiány belőlük.
2012. jan. 13. 19:52
 35/69 anonim ***** válasza:
Nincs ? Tényleg ? Remélem a te házadat egy szakács fogja felépíteni.
2012. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
elnézést * tervezni
2012. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
:D:D
2012. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:

Baz*meg ez nem Japán. Ha jobban megnézed pl. a mérnök informatika szakra k*rva sokan járnak. Én nem messze lakok a BME-től. És ha látnád azt a tömeget...

Ezeknek két esélyük van vagy lelépnek diploma után vagy talán egy kicsi túlzással Mcdonalds. Ugyanúgy fognak járni mint a jogászok. Jogászokra is hatalmas kereslet van, de nem annyi mint amennyit képeznek belőlük.

2012. jan. 13. 20:16
 39/69 anonim ***** válasza:
kérdező úgy sajnálom, de annyi az eszed, mint egy marék lepkének!
2012. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
Gondolom te meg Jós bsc-t végeztél, hogy így eldöntötted kire milyen sor vár. De ha szerinted a mérnökök mekiben végzik, akkor kíváncsi lennék magadnak mit jósolsz.
2012. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!