Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárként mit reagáljak arra...

Tanárként mit reagáljak arra ha félévzárás előtt vesznek fel új tanulót máshonnan csupa egyessel és elvárják tőlem hogy én zárjam le, de ne legyen egyes?

Figyelt kérdés

Tehát átvesznek más iskolából tanulót félév előtt 1-2 nappal, nyilvánvaló okból: hogy ne ott zárja a félévet a régi helyen hanem itt.

A jegyek katonásak: 1,2,1,2.

És elvárják tőlünk tanároktól, hogy a frissen átvett új tanulót zárjuk le mi, noha még soha nem is láttuk, 1 szót nem beszéltünk vele sem szóban sem írásban.

És meg van szabva hogy „de egyes nem lehet semmiből“.

Magyarán a soha nem látott új ember kapjon jegyeket a semmire hogy ne bukjon.

Mi a korrekt reakció erre tanári részről?


2021. jan. 22. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

" ő valószínű tudni fogja nem hiába mondta amit mondott."


És majd elmondja a valós okot szerinted? Ébresztő. A föld felett vagy méterekkel.

2021. jan. 22. 16:47
 32/70 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az igazgatót, ő a főnököd. Mert így hiányos infó alapján senki sem fog tudni neked jó választ adni.
2021. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj annak azért olyan történések amiket nem feltétlenül akarnak szétkürtölni. Lehet a család beszélt az igazgatóval és kérte a diszkréciót. De attól még ha szépen rákérdezne lehet elmondaná.

Persze itt most senki nem gondol semmi rosszra de nem tudhatja milyen rossz történt vele csak azért mert velünk nem történt mással történhetett.

Emiatt nem kéne ítélkezni meg stb...

A helyébe próbálnék beszélni az igazgatóval a miértekről valamit biztos mondana de ennek semmi rételme, hogy itt vádaskodik anonimen mert ezzel elérni semmit nem fog.

2021. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem kommunikáltok. Akkor úgy látom hogy muszáj megzsíroznom a főnököd mert nekem is van egy ismerősöm aki már bukott és többet már nem szeretne. A kezeid alatt hátha átmegy és eljut az érettségiig.
2021. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kíváncsi egy hazug látszat magyarázatra. Igazat úgyse mond.

Már az marha érdekes, hogy valaki félévzárás előtt napokkal kerül ide.

Miért vették fel? Miért nem mondták azt kedves szülő, természetesen lehet szó az átvételről, zárja le a tanuló a régi iskolában a félévet és a már lezárt félévivel átvesszük.

Ez így lett volna korrekt.

De félév előtt 2 nappal? Enyhén kilóg nem a lóláb, de az egész ló.

2021. jan. 22. 16:50
 36/70 anonim ***** válasza:
100%

"ő valószínű tudni fogja nem hiába mondta amit mondott."



És majd elmondja a valós okot szerinted? Ébresztő. A föld felett vagy méterekkel."



Úgy ítélkezik, hogy nem is beszélt a főnökével. Na hagyjuk inkább, mert azt hiszem itt a végén hogy csak 1 troll vagy.

2021. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:

" A kezeid alatt hátha átmegy és eljut az érettségiig."


Meg fogja találni azokat a sulikat, ahol a semmire összetapsol egy kettest az érettségin. Lehet némi anyagiakba fáj majd, de hát ha már tanulni hülye akkor pénze legyen.

2021. jan. 22. 16:52
 38/70 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok kíváncsi egy hazug látszat magyarázatra. Igazat úgyse mond."


Ha ennyir bánt a hazugság ahogy írod akkor ne végy benne részt. Adj neki egyest és köszönj el szépen.

2021. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%

Látom hiába beszélek itt neked kérdező.

Te csak a saját magad igazát látod és mondhatok bármit de fölöslegesen.


Nem minden fekete vagy fehér csak azért mert te úgy látod.


Amúgy meg akármikor átvehetik a tanulót nincs olyan, hogy csak félév után.

Ha tanult minden tárgyat akkor bármikor.


De, hogy te minek mentél tanárnak de ennyi emberség nincs benned, hogy előbb megtudd mi az igazság és ne ítélkezz azt nem tudom. Ez nem tanárhoz méltó szerintem.

2021. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:

"A kezeid alatt hátha átmegy és eljut az érettségiig."



Meg fogja találni azokat a sulikat, ahol a semmire összetapsol egy kettest az érettségin. Lehet némi anyagiakba fáj majd, de hát ha már tanulni hülye akkor pénze legyen."


Na ha én ezt tudom, akkor már nem bukott volna meg 1x. Köszi a tippet akkor még van remény.

2021. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!