Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárként mit reagáljak arra...

Tanárként mit reagáljak arra ha félévzárás előtt vesznek fel új tanulót máshonnan csupa egyessel és elvárják tőlem hogy én zárjam le, de ne legyen egyes?

Figyelt kérdés

Tehát átvesznek más iskolából tanulót félév előtt 1-2 nappal, nyilvánvaló okból: hogy ne ott zárja a félévet a régi helyen hanem itt.

A jegyek katonásak: 1,2,1,2.

És elvárják tőlünk tanároktól, hogy a frissen átvett új tanulót zárjuk le mi, noha még soha nem is láttuk, 1 szót nem beszéltünk vele sem szóban sem írásban.

És meg van szabva hogy „de egyes nem lehet semmiből“.

Magyarán a soha nem látott új ember kapjon jegyeket a semmire hogy ne bukjon.

Mi a korrekt reakció erre tanári részről?


2021. jan. 22. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
96%
Tanárként azért jó lenne, ha tudnál egyedül is jó döntéseket hozni, különben mit vársz egy diáktól?! :)
2021. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
4%

"Lezárod kettesre és kész. Miért jobb neked, ha meghúzod?"


De az ugye tiszta mindenkinek, ha mégis gebasz lesz (hatósági vizsgálat) kit vesznek majd elő? És ki tartozik akár büntetőjogi felelősséggel a kamu jegyekért?

Nem a diri.

2021. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg adjon neki karót ~s rugassa ki magát. Én még sosem hallottam olyat, hogy bárki ellen ilyen vizsgálat indult volna, de végülis akkor akármit csinál tanárként ezt beszpta!
2021. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
45%

Ezért nem értem a tanár miért megy bele ebbe. Mondjon nemet, és vegye a kalapját, ezer helyre kell tanár.

Ha az összes tanár ezt tenné ebben a szituban,a tisztelt igazgató tanár nélkül maradna és húzgálhatná a bajszát most mi legyen.

De ennyi esze a nagy diplomás tanároknak nincs. Ócska gyáva egy banda.

(egy VOLT tanár)

2021. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
51%

Nem véletlen van nulla tekintélye a társadalomban a tanároknak. Még a 14 éves takony kamasz is köp egyet a láttukon.

Megvan az oka.

2021. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtàl az àtlagolva 1,5 ami matematikai szabályok szerint is kerekíthető 2-esre.


Amiből meg csak egyese van oda beìrsz még két hármast vagy egy négyest és máris ellenőrzésnél sem lesz semmi gond.


Nem értem miért kell kicseszni a diákokkal és buktatgatni ettől neked jobb életed lesz?

2021. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
29%

Nem szeretnék ebbe az iskolába járni ahol egy full 1-es kettest kap. É meg tisztességesen tanulok és mondjuk csak hármast kapok. Akkor miért nem adnak nekem is egyel jobb jegyet, 4-est? Ilyen alapon akkor mi a francnak kell tanulni? Ha az egyes úgyis kettest kap?

Hányinger. Meggondolom mégegyszer hogy tanító akarok e lenni.....

2021. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
16. Most komolyan gondolta, hogy ez így megy, csak beírogatunk mindenféle jegyet, hogy ne bukjon meg! Igenis bukjon meg, ha nem tanult. Maga milyen példát mutat a gyerekeinek, már ha vannak? Szégyen!
2021. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván nem tehetsz mást, most meg kell adnod neki a kettest. De az év végi eredményénél remélem nem felejted majd el ezt az 1est. Tehát 1esről induljon, ne 2esről.
2021. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk az előzményeket addig ne ítéljetek!
2021. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!