Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárként mit reagáljak arra...

Tanárként mit reagáljak arra ha félévzárás előtt vesznek fel új tanulót máshonnan csupa egyessel és elvárják tőlem hogy én zárjam le, de ne legyen egyes?

Figyelt kérdés

Tehát átvesznek más iskolából tanulót félév előtt 1-2 nappal, nyilvánvaló okból: hogy ne ott zárja a félévet a régi helyen hanem itt.

A jegyek katonásak: 1,2,1,2.

És elvárják tőlünk tanároktól, hogy a frissen átvett új tanulót zárjuk le mi, noha még soha nem is láttuk, 1 szót nem beszéltünk vele sem szóban sem írásban.

És meg van szabva hogy „de egyes nem lehet semmiből“.

Magyarán a soha nem látott új ember kapjon jegyeket a semmire hogy ne bukjon.

Mi a korrekt reakció erre tanári részről?


2021. jan. 22. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
64%
Én diák vagyok, de szerintem az 1,7 helyett az 1,5-ös átlag alkalmazása talán segíthet. (tehát 1,57-tel is menjen át, ne csak 1,71-gyel)
2021. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet azon tárgyakkal ahol semmi sincs csak egyes? Átlaga 1.0

Vagy azon tárgyak, ahol még jegy sincs?

2021. jan. 22. 15:00
 3/70 A kérdező kommentje:
Az ugye tiszta, hogy ha nem járok el az igazgató kívánalmai szerint, ő admin joggal beírja a jegyet helyettem, engem meg kirúg?
2021. jan. 22. 15:02
 4/70 anonim ***** válasza:
91%
Én is diák vagyok, de az elvárás ellenére 1-re zárnám le azokból a tárgyakból, amiből csak 1-ese van. A régi iskolájában úgyis arra zárták volna le, elég igazságtalannak tűnne, hogy csupa 1-esei vannak mégis 2-t kap.
2021. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
39%

Hát, esetleg a 2-es mellé írja be az F betűt, ha lehet olyat a Krétában.

(F mint figyelmeztetés)

2021. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom csak a 3-as választ. Akkor nincs mit tenni. Ha az igazgató így látja helyesnek (ami igazából helytelen), akkor 2-esre kell lezárni.
2021. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
89%
Beírod az elégségest. Nem lesz se több se kevesebb a pénzed. Ha a vezetőség ezt akarja akkor meg széllel szemben ne vizelj. Most megadod neki a kettest aztán meg majd év végén olyanra zárod le amit megérdemel.
2021. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
84%

"majd év végén olyanra zárod le amit megérdemel."


Nyilván... az ilyen helyeken év végén is megy az utasítás ki hányas legyen, attól függően, a szülők mennyire bélelték ki a diri zsebét.

2021. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
84%
Lezárod kettesre és kész. Miért jobb neked, ha meghúzod?! Elég idiótának van érettségije, diplomája, eggyel több már nem számít és a közoktatás meg amúgy is egy rakat kaki, nem azon fog múlni az élete, hogy esetleg nem tudja megoldani a trigonometrikus egyenleteket. Ne csinálj problémákat ebből magadnak! Most megéri neked, ha kirúgnak?!
2021. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tegnapi rinyálás folytatása? Mondj fel vagy fogadd el a helyzetet.
2021. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!