koszii:)2013. máj. 13. 13:33
1/2 BKRS válasza:
n²+4n-5 = (n+5)(n-1)
Ez akkor lehet csak prím ha az egyik tényező 1,
vaghis ha n=2, 7*1=7
2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepeeeeen ! :))
2013. máj. 13. 16:09