2012. márc. 13. 16:16
1/2 BKRS válasza:
hanyados: 7/13
a1 = 13
a2 = 13*7/13 = 7
a5 = 13*(7/13)^4 = 1.09285389
2/2 A kérdező kommentje:
levezetné vki?
2012. márc. 13. 16:27