az első feladatban azért emeltük ki a 48-at mert megvan a 96-ban, és az 'a a negyedikent' is azért mert megvan az 'a az ötödikenbe' igaz ?
Ezt még úgy nagyjából értem.
De a másik feladatot már egyáltalán nem értem..
Köszönöm ha fordítasz rám időt!
2010. okt. 9. 17:01
4/15 A kérdező kommentje:
A papíron van a második:D
2010. okt. 9. 17:04
6/15 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy ezt te írtad? mert hibásan szerepel
7/15 A kérdező kommentje:
Igen én! Órán csináltuk, a füzetemből másoltam ki!
2010. okt. 9. 17:08
8/15 anonim válasza:
A második feladatban a gyökjel alatt ami szerepel azt ugy hivjuk, hogy teljes köb, vagyis a^3-3a^2b+3ab^2-b^3= (a+b)^3
9/15 A kérdező kommentje:
Mi a hiba ?
2010. okt. 9. 17:09
10/15 anonim válasza:
áá bocsi, most én is bénázok, a^3-3a^2b+3ab^2-b^3= (a-b)^3
szóval igy