0,7 négyzetének és 0,7-nek a különbsége?

2010. okt. 6. 20:17
 1/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

0,7 szer 0,7 mínusz 0,7 =

-0,21

A különbség 0,21

2010. okt. 6. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:
A különbség -0,27.
2010. okt. 6. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
0,7 * 0,7 - 0,7 = 0,7 * (0,7 - 1) = 0,7 * 0,3 = 0,21
2010. okt. 6. 20:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 6. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló jó nagy baromságot írt. Műveleti sorrend nem létezik? A helyes válasz (-0.21). Egyébként tényleg nehéz beírni a számológépbe?
2010. okt. 6. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahh, bocsánat, kimaradt egy mínusz! :)


De az abszolút értéke jó.

2010. okt. 6. 21:52