Matekbol tudnál segiteni? Törek!


1. 2harmad+3negyedminusz 4ötöd

2. 2harmadszor 3ketted osztva 4ötöd szor 5negyed

3 hoszukás zároljel 7 3negyed minusz rendes zároljel 4ötöd +1kettedzárojel bezár szor 2harmad hoszukás zárojel bezár

ennyi


2010. szept. 3. 18:54
 1/4 A kérdező kommentje:
törtek bocsi
2010. szept. 3. 18:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőben segítek. Ez alapján oldd meg.

2/3+3/4-4/5=40/60+45/60-48/60=37/60

2010. szept. 3. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
A második:1 egész 9/16
2010. szept. 3. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Most nincs időm de délután leirom mindet
2010. szept. 4. 09:20