2020. febr. 8. 15:51
1/2 anonim válasza:
a és b, mert a számtani közepe (a+b)/2=35/2 és a mértani közepük pedig gyökalatt(a*b)=14
2/2 anonim válasza:
x(35-x)=14^2
Az egyik szám 7, a másik 28.
Mielőtt kirakod, gondolkodj egy kicsit rajta.