Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elaludtam. Mit csináljak? A...

Elaludtam. Mit csináljak? A szüleim ki fognak akadni .

Figyelt kérdés

Ez már sajna sokszor előfordult velem, és az a baj hogy a szülői 3igazolás is letelt... az orvos pedig egy másik faluban van.. és féllek ha hazajönnek a szüleim ki fognak akadni, mert mindig mérgesek erre..

mit csináljak? kérleeek segiiitsetek!.. :(

12/L



2014. márc. 31. 08:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg is van a problema oka.


Egy jo hangos ebresztoora kell, valami agressziv sipolos, csorompolos ebresztessel.

Es ne az agyad melle tedd ahol le tudod nyomni felalomban, hanem a szoba masik felebe, ahova muszaj felkelned hogy odamenj.

2014. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

nah ez jó ötlet (y) :D

köszi :D

2014. márc. 31. 12:01
 23/26 anonim ***** válasza:

" de már ba** 11:36 van.. egykor végzünk.. felesleges azért bemennem, hogy utána már jöhetek is vissza"



A gond az, hogy reggel 8 órakor írtad ki a kérdést. Ahelyett rögtön mehettél volna suliba is.


HA nem tudsz felkenni az ébresztő órára, akkor csináld azt amit a nagyszüleim, szüleim, és jómagam is csinálok.


Először is vegyél egy ilyen ébresztő órát.

[link]


Ezt helyezd el, egy kistányérra, de fektetve. Amikor elkezd csörögni, garantáltan felébredsz, még akkor is ha legmélyebb álmodban vagy.

2014. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

1. Vivien a neved? Pont ilyen az osztálytársam is xd

2. Figyelj, van ilyen. Talán nem szabad nagyon hazudni, de most mondd azt, hogy rosszul érezted magad, fájt a fejed/torkod/hasad stb.. A szüleidnek is nyugodtan mond ezt, de természetesen ne próbálj igazolást szereztetni velük, és átverni őket. Mondj annyit, hogy fájt a fejed, bevettél gyógyszert és most már csak egy kicsit. Másnap rendesen állítsd be az órát és kérj bocsánatot a tanártól.

2014. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Anyum volt ilyen. Rohadt hangos ébresztőórája volt dd nem kelt fel rá. A nagyapám ekkor kitalálta h tegyék egy nagy levesestálba. Na arra már felébredt.
2014. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. ápr. 3. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!