Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szüleim 8 éve vettek egy...

Szüleim 8 éve vettek egy üdülési jogot. A fenntartási díj már eléri a 60. 000ft-ot de ők még talán egyszer ha voltak ott üdülni. Mi van ha nem fizetnek többet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 15:14
 1/5 anonim válasza:
gondolom visszaveszik az üdülési jogot. gondolom van szerződés vagy valami. abba biztos le van írva. mellesleg szerintem nagy lehúzás ez az üdülési jog...
2011. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem mennek üdülni, akkor miért nem adják bérbe az üdülési idejüket? A költségek már eddig is bőven megtérültek volna.

Mi most készülünk külföldön is ilyen jogot venni, és a fele időt ott is ki fogjuk adni.

2011. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonlo gondban vannak az en szuleim is. Probaljuk eladni az udulesi jogukat mar nagyon sok eve, de eddig meg egy komoly vevo sem akadt.


Ha nem fizetsz, visszavehetik, ami azert nem eri meg, mert akkor minden addig belefektetett penz ugrik es az sokkal tobb, mint a fenntartasi koltseg. Nem tudom, hogy mennyiert es milyen jogot vettek a szuleid, de az enyemeke pl. 1,8 M Ft korul volt anno, igy nem erne meg nem fizetni eves dijat (ok elmennek vagy tesom elmegy, csak aruljuk kozben).


Tehat a szuleid cserelni sem akarnak? Marmint hogy mashova mehessenek. Mert az nem kerulne plusz penzbe Magyarorszagon belul. Mi az oka annak, hogy senki nem el ezzel a lehetoseggel? Ti is elmehetnetek vagy a szuleid es cserelni is lehet mas helyre. A berbeadasrol nem tudok reszleteket, de mivel mi eladasra aruljuk mar jo sok eve, gondolom, hogy kutyanak sem kell a berles sem vagy nagy szerencse kell hozza.

2011. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A balatoni jogunk olyan helyen van, ahol a Bakony is közel, vadász újságban hirdettünk, a felét így ki tudjuk adni .Eddig minden évben volt bérlő.

Ha az Adrián sikerül, akkor velnessz újságban az egyik hetet meghirdetjük. A csere bonyolult,meg alkalmazkodni kell.

Így egy kicsit tudunk a Balatonon nyaralni, egy hetet tengernél, többre időnk sem lenne. A fenntartást fedezi a bérlet, amit kapunk , most már állandó vendégünk van, minden évben ők bérlik.

2011. jan. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En kulfoldi oldalakon is probalkoztam, eddig semmi. Mi sokszor csereltunk es mindig bejott. Szerintem nem bonyolult, bar lehet, hogy neked teljesen mas van, mint nekunk.
2011. jan. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!