Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jogon üt a lányom...

Milyen jogon üt a lányom fenekére a tanítónénije?

Figyelt kérdés
Ma a csemetém bepisilt az iskolában és ezért kapott a fenekére. Ti ezt értitek? Mintha mással nem fordult már elő ilyen, úgy tesznek az iskolában.
2011. febr. 15. 15:10
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
67%

Bölcsész? Te? Gratulálok. Te leszel pedagógus? Te? Egy felfázott, beteg gyerek bepisil és viperáért kiáltassz?


No comment.........

2011. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
31%

Egy beteg felfázott gyerek, aki bepisil óra közben, mit keres az iskolában? Nem orvoshoz kellett volna vinni és otthon kezelni, amíg meg nem gyógyul?

Ja nem, anyuka jól tette, hogy elengedte az iskolába, hiszen tanító néninek az a dolga, hogy óra közben kísérgessen felfázott gyerekeket pisilni, ha meg becsurog, átöltöztesse őket, hiszen gondolom, ott volt a váltóruha a táskájában, hiszen fel volt fázva. Vagy nem volt váltóruha és tanító néni dolga az is, hogy gondoskodjon róla, mibe öltöztesse át a felfázott gyereket, akinek nyilván nem tesz jót, ha télen, akár fűtött helységben is, de pisis göncben kell kivárnia tanítás végét.

Beteg gyereknek otthon a helye, csak némely hülye szülő nem fogja ezt fel. Nap mint nap látom én is ezt.

2011. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
49%

"Bernadette de Pais válasza:


Figyeljetek ! fogalmatok sincsen milyen olyan hülyegyerekek között lenni mindennap mint a kérdezőé. Én bölcsész vagyok tudom milyen helyzet, amikor a gyerek direkt bosszantja a tanárt és nem tanul meg semmit sem.


Nyugodtan elhihetitek amit csinált a Tanárnő azt jól tette !


Te mit szolnál hozzá ha bepisálna valaki a fotelodra ? Az az intézmény tulajdona, a kisgyerek pedig dacból működésképtelenné tette, azzal hogy esztétikai kárt okozott rajta ! Szerinted ki fog ezentúl rajta űlni ? Örűljél neki, hogy nem kell megfizetned ! És ráadásúl elvégzi ingyen azt a nevelési tevékenységet amit neked kellett volna:D"


Te olyan sötét vagy mint az éjszaka!!! Egy gyerek nem dacból pisil be, te szerencsétlen.... Betegség, vagy lelki probléma meg sem fordul abban a beteg agyadban? Te tudod hol foglalkozhatnál emberekkel? Max. a hullaházban!!! Bár még azok a szerencsétlenek is feltámadnának, hogy elmenekülhessenek a közeledből!!!

2011. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
19%

Éppenhogy igaz az, hogy ha annyira beteg hogy bepisil, akkor minek viszik iskolába ? Gyógyítsák meg ! Ráadásúl ha ragályos, akkor másokat is megfertőz.


De a tanárnő meg tudja állapítani, hogy szimulál-e, és nagyon sok rossz gyerek van, még a tvben is benne volt hogy leköpik a tanárt és az szerencsétlen nem tud mit csinálni. Biztosan csak bosszantásból direkt pisilt be, ha pedig nem, akkor anyukának kellene orvoshoz vinnie.


De gyanítom, ha beteg lenne egy gyermek és bepisilne miatta akkor a tanító néni biztosan elküldte volna iskola orvoshoz, innen ne ítélkezzünk elfogultan.

2011. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is jogi úton kell rendezni, az ilyen tanárok pedig váltsanak szakmát.
2011. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Az újabb fejlemény, hogy igazgatónőtől azt az ígéretet kaptam, hogy többé ilyen nem fordul elő és a tanítót ki fogják rúgni év végén. Ennyi. Ez még az igazgatónő sem nézte jó szemmel és már voltak vele problémák, tehát nem ez az egy eset volt ilyen.
2011. febr. 21. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!