Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jogon üt a lányom...

Milyen jogon üt a lányom fenekére a tanítónénije?

Figyelt kérdés
Ma a csemetém bepisilt az iskolában és ezért kapott a fenekére. Ti ezt értitek? Mintha mással nem fordult már elő ilyen, úgy tesznek az iskolában.
2011. febr. 15. 15:10
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
70%

Semmilyen jogon!!! Ha én nem ütök a gyerekem a fenekére, akkor nehogy már az iskolában ki legyen téve ilyennek!!! Hú, én nem is tudom mit csinálnék, ha az én gyerekemre kezet emelne bárki! Oltári botrányt csinálnék belőle az 100%!

Unokatesóm kislányának az osztályában a történelem tanár rángatta meg egy kislány haját úgy, hogy szerencsétlen kiesett a padból. Miért? Mert otthon hagyta a füzetét. És a szülő még csak be se ment! Én biztos a fülénél fogva cibáltam volna a tanárt az igazgató elé, és, ha ott nem tettek volna semmit, akkor vittem volna az önkormányzat felé tovább az ügyet.

2011. febr. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
71%

"Nem értem miért vagy felháborodva, tudod milyen nehéz az iskolában tanítani és nevelni a hülyegyerekeket ? Tudom mert Én is magyar tanár leszek !"


Leendő "pedagógus"! GRATULA! Téged se engednélek gyerekek közelébe, ha már most így nyilatkozol róluk! Minek mész tanítani, ha ennyire negatív a hozzáállásod?! Hogy kiéld magad egy olyan helyzetben, ahol uralkodhatsz a nálad gyengébbek felett?! Keress olyan munkát, ahol nem tehetsz kárt mások lelkében, mert ilyen hozzáállással nem vagy méltó arra, hogy gyerekeket oktass!!!

2011. febr. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
100%

Ezzel még komoly lelki traumát is okozhat szegény gyereknek. Biztos, hogy bemennék a helyedbe az igazgatóhoz.

Félre ne értsen senki, én sem vagyok a hőzöngős és mindenért panaszkodós típus, sőt. Ha mondjuk megvert volna egy másik gyereket és azért kap a fenekére, hát kapjon, jogos. (bár tudom, hogy a mai világban a tanárnak semmi sem jogos...)

De azért, mert pisilnie kell és nem engedik ki, majd bepisil és még meg is verik, hát ez már több, mint megalázó szerintem.

Az a baj, hogy manapság már mindenkit felvesznek a tanárképzőbe, válogatás nélkül. Vannak kivételek természetesen, de ha belegondolok, hogy az évfolyamomból is hányan és milyen emberek mentek tanárnak, csak azért, mert oda rosszabb jegyekkel is felvették őket és csak azért, hogy legyen egy diplomájuk, hát tudjátok elszomorító, hogy ilyen emberek tanítják a gyerekeinket. Mit várjon el akkor az ember?


Majd írj, hogy mik a fejlemények az ügyben.

2011. febr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Bepisilésért nem volt joga a tanárnak a kislány fenekére ütni!!! Sőt, le se szidtam volna, hiszen szegény kislány biztos nem tehet róla, hogy bepisilt. Kedves Kérdező! Szerintem vidd orvoshoz a kislányt!
2011. febr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%

Először kettesben a tanárral, majd ha úgy látod jónak a tanár hozzáállása alapján, az igazgató előtt tisztázzátok a történteket, nyugodt hangvételben, felnőtt emberek módjára.


A nyílászárókkal a tanári kar (sőt még az igazgató sem) sajnos nem tud mit tenni. A lányodnak adj egy kispárnát a székére. Anno mi is így ültünk az iskolába, hogy ne fázzunk fel.

2011. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%

Nem volt joga a tanarnak megutni a lanyodat. A bepisilesert meg kulonsen nem.

Mindenkeppen beszelj vele kettesben, es ha kell menj az igazgatohoz.

Szomoru, hogy az ilyen esetek miatt van rossz velemeny a pedagogusokrol.

En is az vagyok, 94 ota tanitok, soha nem utottem meg gyereket, pedig neha mar tenyleg elindulna az ember keze.

Sajnos nem csak az tanarok, hanem a gyerekek is masok, mint regen. Na, de nem ez volt a kerdes. Nem megyek bele.

A nyilaszarokkal nem tud mit kezdeni az iskola, ha a fentarto - onkormanyzat - nem ad penzt ra, akkor nincs mibol kicserelni, javittatni.

Nalunk parnan ulnek az alsosok, pedig nem veszesek a nyilaszarok.

2011. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
66%

szia


ha én lennék a te helyedbe, akkor nem itt irogatnám a kérdéseket... nem hiszem hogy kitudták volna szedni a kezeim közül, de hát ez én vok. Ha te kicsit nyugisabb természet vagy, akkor feljelentés... azonnal, olyan eljárást varnék a nyakába. Mi az hogy nem engedi ki a gyereket pisilni? Tudod e vagy tudja e a tnő hogy milyen károkat okozhat ez a gyerek fejlődésébe, hogy majd a többiek kicsufolják... na meg rácsap a fenekére.

Szedd össze magad és intézkedj, a gyerekedről van szó...

2011. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
44%
Nahát ezért mondtam, hogy le kellene írni, pontosan mi történt, de kösz a lepontozást.
2011. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
14%

Figyeljetek ! fogalmatok sincsen milyen olyan hülyegyerekek között lenni mindennap mint a kérdezőé. Én bölcsész vagyok tudom milyen helyzet, amikor a gyerek direkt bosszantja a tanárt és nem tanul meg semmit sem.


Nyugodtan elhihetitek amit csinált a Tanárnő azt jól tette !


Te mit szolnál hozzá ha bepisálna valaki a fotelodra ? Az az intézmény tulajdona, a kisgyerek pedig dacból működésképtelenné tette, azzal hogy esztétikai kárt okozott rajta ! Szerinted ki fog ezentúl rajta űlni ? Örűljél neki, hogy nem kell megfizetned ! És ráadásúl elvégzi ingyen azt a nevelési tevékenységet amit neked kellett volna:D

2011. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
14%
Én bevezetném a nádpálcát illetve visszavezetném, sőt sokszor a viperára is szükség van.
2011. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!