Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jogon üt a lányom...

Milyen jogon üt a lányom fenekére a tanítónénije?

Figyelt kérdés
Ma a csemetém bepisilt az iskolában és ezért kapott a fenekére. Ti ezt értitek? Mintha mással nem fordult már elő ilyen, úgy tesznek az iskolában.
2011. febr. 15. 15:10
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
95%
Teljesen felháborodtam. Azon is, hogy a fenekére üt, azon pedig méginkább, hogy miért. Ilyenért nem ütjük a gyereket, ezt a tanárnéninek tudnia kellene. Biztosan személyesen bemennék hozzá és tisztáznám az ügyet. Szegényem, nem elég a bepisilés, még a fenekére is kap.
2011. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
17%
Szerintem kicsit kifejthetted volna bővebben. Gondolom azért írtad ki a kérdést, hogy mindenki veled hőzöngjön és szidják a tanárnőt, de jó lenne tudni, pontosan mi történt. Nekem tök nem logikus, hogy valaki egy tiszta pisi gyerek fenekét akarja csapkodni.
2011. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
10%

Hát igen, én sem hiszem el, hogy valaki bepisil és ráütnek a fenekére, nem lehet, hogy szedtek elő neki másik ruhát, hiszen mégis tél van és a lányod nekiállt hisztizni és azért csapott oda? Nem mintha ez mentség lenne, de láttunk már olyat, hogy egy gyerek akár még meg is rugdosta a tanító nénit hiszti közben és ezért csapott oda.

Vagy csak azért is bepisilt, mert a gyerekek erre is képesek és bedühödött a tanító néni.


Ha meg csak szimplán megverte, akkor vedd ki a gyereked és keress neki egy másik iskolát.

2011. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Majd még bebizonyítjátok, hogy a gyerekem a hibás?


A többi gyerek is látta az osztályban, tehát nem kamuzott. A pisilés a helyén történt a teremben. Én mindig mondtam, hogy huzatos a terem, mert nem jók a nyílászárók, de a tanárokat nem érdekelte. Ezért fázik fel olyan könnyen, ilyenkor többször ki kell mennie a mosdóba, de óra közben nem engedte ki a tanítónénije, mert szerinte ki kell birnia egy gyermeknek 45 percet pisilés nélkül. De hát magamról is tudom, hogy ha beteg vagyok többször kell kimennem. Erre miért nem ügyel a pedagógus?

2011. febr. 15. 15:57
 5/26 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:33

válasz: vonalzóval vágott rá, még meg van a csíkja a fenekén.

2011. febr. 15. 15:58
 6/26 anonim válasza:
87%
Menj be a az iskolába, mondd el a panaszodat az igazgatónak, kérd meg, hogy hívja be a tanítónénit is és 3-asban beszéljétek meg a dolgot. Soha semmilyen körülmények között nem ütheti meg a pedagógus a gyereket. Még ha igaza lett volna akkor sem.
2011. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
91%
Mi az hogy egy tiszta pisi fenekű gyerek?Te szülő vagy?Attól,hogy bepisilt,még nem jelenti azt,hogy csupa pisi.Lehet,hogy csak kicsit becsurgatott.De ezt tök mindegy,NINCS joga megütni!Pláne nem megszégyeníteni.Kedves kérdező,én nem hagynám annyiban,az biztos.Hanyadikos a kicsi?Igazság szerint az is mindegy...2 gyerekes anyuka
2011. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
81%

Hány éves a kislányod?

Biztos hogy bemennék az iskolába és az igazgatóiban folytatnák a csevegést arról,hogy más gyerekét nem nevelem!HA tanár ha miniszterelnök delexarnám....

2011. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Bizony, menj be az iskolába. Vedd elő a tanítót és az igazgatót is. Kérdezz csak rá, mi történt. Ha ilyen miatt rá mer csapni, akkor más esetekben mit csinál vajon a tanító? Eszméletlen, hogy valaki ilyen érzéketlen tud lenni.
2011. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
15%

Most már nem azért de ez fake. vagy egymást verték meg és ráfogta a tanárnőre vagy direkt saját maga vagy a barátnője, tanárnő nem végzi el a nevelő munkát amit neked kellene megtenned.


most nem azért de miért nem örűlsz ? helyetted is kiosztotta ! a munkahelyen szerinted mit fognak vele csinálni ha odapisil ? legjobb ezeket a dolgokat korán megtanulni !.

2011. febr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!