Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szülőként Ön támogatná, hogy...

Szülőként Ön támogatná, hogy a diákoknak az érettségin ne legyen kötelező tantárgy a matematika, hanem választani lehessen?

Figyelt kérdés
tegnap 17:57
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:

#47


Így, hogy leérettségiztél belőle, és már nem kell vele többet törődnöd, nincs számonkérés, már nem hiteles a hozzászólásod.

Ha az érettségi előtt mondtad volna ugyanezt, akkor lennél hiteles.


Tudod, olyan ez, hogy a gazdag is hiteltelen, amikor azt mondja, hogy a pénz nem boldogít. Ha szegényen mondja, akkor hiteles(ebb).

tegnap 21:15
 52/59 anonim válasza:
Ha valaki diszkalkuliás, akkor lehet helyette más tantárgyat választani.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim válasza:
Nem vagyok jó matekból, de szerintem egy kettes szintet kell tudni hozni egy diáknak, aki érettségit akar. Főleg, hogy a százalékokat is levitték. Régen tényleg meg kellett szenvedni minden tárgyból a jobb jegyért. Ma már bárki megcsinál egy érettségit.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim válasza:
54%
Figyelj, én értem, hogy te nem vagy jó matekból és félsz tőle, de ez azért az alap műveltség része és ahogy fentebb leírták, rengeteg olyan dolgot fejleszt, amire szükség van a mindennapi életben is. Ha valaki nem tudja megugrani, menjen szakmunkásnak… persze néhol ott is elkél a matek vagy legalább valami alap logika. Ha valaki válogatni akar, hogy csak reál vagy csak humán, akkor erre ott az egyetem, lehet választani, de előbb meg kell mutatni, hogy legalább alap szinten ért a másik irányhoz is. És elárulom, még az egyetemen is lehet olyan tárgy, amit az ember utál… nekem bioszon a rendszertan rémálom volt, mintha a telefonkönyvet akartam volna megtanulni, de sikerült és most már azt csinálhatom, amit szeretek. Ilyen az élet, néha be kell vállalni a vacak részeket is a célért.
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
70%

Szóval érettségi előtt álló kisdiák vagy, aki tanulás helyett menekülne...

Ébresztő, még nincs késő felkészülni!

tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
64%

De kérdező, miért győzködsz itt minket?


Feltettünk egy kérdést, azt mondtuk, nem értünk vele egyet, akkor miért nem tudod elfogadni, hogy mi így gondoljuk, tilos talán?

tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
77%
43as én az irodalmat meg a törit utáltam akkor abból se kelljen érettségizni ugye?
ma 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
70%
49, akkor megszüntethetik az összes humán szakot:-D
ma 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
54%

Ja! Hogy te egy tizenéves, érettségi előtt álló kamasz vagy!

Na ide figyelj. Gyűlöltem a matekot. De tényleg. A humán tárgyakat imádtam. De a matek... Mindegy, a lényeg, hogy nagyon nem vagyok matekos. De én érettségi előtt összeszedtem minden akaraterőmet, és tanultam. Sokat. Vélemyényem szerint, ha valaki egy 2est nem bír megírni, az nem érdemli meg, hogy átmenjen. Ez van.

ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!