Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szülőként Ön támogatná, hogy...

Szülőként Ön támogatná, hogy a diákoknak az érettségin ne legyen kötelező tantárgy a matematika, hanem választani lehessen?

Figyelt kérdés
tegnap 17:57
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

Vitázni nem fogok, felesleges.


Mindenesetre, ha esetleg egyszer parlamenti képviselő válna belőlem - és ezt a karrieremet a fidelitas-ban, mint ifjúsági tagozatban már el is kezdthetném - biztos, hogy az Országgyűlés elé fogom tárni, hogy a matematikát, mint kötelező érettségi tantárgyat szüntessük meg.

tegnap 19:15
 22/59 anonim válasza:
90%

Nem támogatnám... A matek nagyon alap tárgy.

(Ezt úgy mondom, hogy matekból híresen sz.r vagyok.)

tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
68%

Mindenesetre, ha esetleg egyszer parlamenti képviselő válna belőlem - és ezt a karrieremet a fidelitas-ban, mint ifjúsági tagozatban már el is kezdthetném


Ja Fideszes vagy..nincs több kérdésem nem fogok leállni galambbal sakkozni. De gondolhattam volna hogy egy fideszes képtelen megtanulni a matekot 2es szintre.

tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:

A matekot a legjobb lenne alapból választható tantárggyá tenni középiskolai szinten - szerintem.

De, hogy ne legyen nagy zúgolódás, már azzal is megelégednék, ha mint kötelező érettségi tantárgyat megszüntethetném.


#23


Életkoromból fakadóan max Fidelitas-os lehetek, ami a Fidesz ifjúsáfi tagozata.

De értem, mit akarsz mondani.

Úgy érzem a kormánypárt színeiben tudnám ezt a témát megvitatni.

tegnap 19:21
 25/59 A kérdező kommentje:
*ifjúsági
tegnap 19:21
 26/59 anonim ***** válasza:
83%

Nem támogatnám én sem. A matek az kell az értékes érettségihez.


Aki nem tudja megtanulni középiskolás szinten,az NE kapjon érettségi bizonyítványt.


Ugyanis az érettséginek ez a célja. Egy vízválasztó a diákok között. Egy értékelése a tudásszintnek.


Ne az érettségit butítsuk már le!

tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim válasza:
67%
Otthon nálunk(Szlovákia) így van/volt. Magyar suliba jártam, Magyarból, Szlovákból, Angolból és 1 választott tárgyból kellett érettségizni.
tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
76%
A Fideszből simán kinézném, hogy átvisz egy ilyen debil javaslatot, hisz ez jelentősen támogatná a jelenlegi céljában, hogy minél butábban jöjjenek ki az emberek a közoktatásból.
tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
55%
24es, csak nehogy Bese atya avasson fel :-D
tegnap 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
82%
Aki nem tud átmenni az érettségin az továbbra se kapjon érettségi bizonyítványt. Milyen hülyeség ez, hogy még válogasson is? Még azt is jobban megértem aki megbukik magyarból, vagy töriből, de matekból? Egy kettest józan paraszti ésszel is össze lehet hozni, ha valaki erre sem képes az felejtse el a továbbtanulást.
tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!