Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy szükségem lenne...

Nagyon nagy szükségem lenne egy jó ötletre. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szóval csütörtökön elaludtam(rosszul állítottam be az órát)és nem tudtam iskolába menni.

Orvoshoz nem mehettem aznap mert körjáraton volt és utólag nem ad igazolást:(

Valahogy szereznem kell egyet,hogy ne rúgjanak ki a suliból(Az Osztályfőnök nem valami megértő)

Az ellenőrzőbe kellene.Valaki nem tud esetleg valami trükköt,hogy "csinálhatnék egy pecsétet"

Itt olyan ötletes válaszok születnek,hátha erre is akad:)

Előre köszönöm!


2010. okt. 30. 12:08
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
43%

Ne hamisíts. Ha ennyi idő alatt ennyit elhasználtál, az azt jelzi, hogy valami nem oké. Fáradt vagy kimerült kedvetlen, nem tudom. Az én lányom egyszer pár hét alatt 3* késett el. Holott azelőtt hajnalban pattant órákat sminkelt, és suli előtt még randevúzott a barátaival. Kiderült hoyg vérszegény. De annyira, hoyg mikor megjött az eredmény, leültették gyorsan egy székre, el ne essen.Valami 2,7 volt amikor 11 a jó, vagy ilyesmi.

Ha ennyi baj volt ilyen rövid idő alatt, akkor valami nem oké. Menj el most a sulipszichológushoz, beszélj vele. Ő ad igazolást és segít mit mondj anyádnak. Aztán jó lenne egy kivizsgálás, egy vérkép. Ennyi késés nem lehet csak a trehányság miatt.

Vagy talán a suliban van valami amit nem szeretsz. Boldognak kell lenned. ha nem vagy az, akkor jó is, hogy ez a sok késés rád irányítja a felnőttek figyelmét.

Fel kell vállalni!!

2010. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
29%
Akkor meg írj magadnak, aztán írd alá mint szülő. Nme baj, hogy már kiment. Igazolatlan-akkor mi van? semmi. Két hét után büntetnek csak.
2010. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
66%
Lehet nem jön be, de egy próbát megér. Legközelebb elmész nőgyógyászhoz és mondod hogy eszméletlenül fáj a hasad ha megjön, csütörtökön ez miatt haza is kellett menned az iskolából, egész nap csak feküdni tudtál. És mondd, hogy írjon fel rá valamit, mert ezt már nem bírod tovább. És jó lenne ha igazolást is adna, mert nem akarod ez miatt a szülőit elhasználni. A gyógyszert meg nem váltod ki és annyi. Ha nem jön be, próbálkozhatsz egy másik nőgyógyásznál.
2010. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm a választ de nem hinném,hogy ilyen jellegű a probléma.

Tudod apám meghalt anyám meg alkoholista és néha olyan pici dolgok miatt akkora perpatvart csinál,hogy az elképzelhetetlen.

Mikor nem mentem pont egy olyan szakasz volt amikor nagyon sokat ivott és előző nap annyira összevesztünk,hogy el is jöttem otthonról.

Néha már nem tudom mit csináljak.Ő marokszámra szed nyugtatókat,iszik +energiaital mindezekre utána meg rajtam vezeti le a feszültséget(Hiába teszek mindenben a kedvére)

Ez az utolsó elalvás meg:Mivel mennünk kellett valami kiállításra hiába megyek be később,ha Ők már nincsenek az iskolába.

Mondtam az osztályfőnöknek,hogy azért hiányoztam akkor(amit nem igazoltam le)mert otthon gondok akadtak,de azt mondta emiatt ne várjam,hogy velem kivételezni fog.(Azt meg nem mondom el,hogy anyám iszik)

2010. okt. 30. 12:37
 15/41 A kérdező kommentje:
Ó ez a 12:29-esnek ment.
2010. okt. 30. 12:38
 16/41 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem te egy lógós ribi vagy miért nem mész iskolába ha otthon gondok vannak én ezt sosem értem én akkor is kellet menyek mikor anyámmal ordítoztunk ....sunyi vagy
2010. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm az értelmes hozzászólást,annyit fűznék hozzá,hogy nem kívánom,hogy hasonló szituációt hozzon neked az élet.De nem állok neki tiltakozni,szived joga,hogy mit gondolsz.
2010. okt. 30. 12:43
 18/41 A kérdező kommentje:
Másfelől meg ha már ilyen rosszindulatú vagy akkor hozzátenném,az írásodon nem látszik,hogy iskolába jártál valaha is
2010. okt. 30. 12:46
 19/41 anonim válasza:
100%

A hamisítás a legrosszabb ötlet.

Igazi, legális orvosi papírt kellene szerezned.

A nőgyógyászatos nem rossz ötlet. Csak a hüvely váladék állagából meg tudja mondani a doki, hogy mikor menstruáltál.

Vagy elmész fogorvoshoz és megmondod, hogy nagyon fájt a fogad ,(bár szerintem az orvos rá fog jönni, hogy sumákolsz) de ezek szakorvosok és én úgy tudom, hogy igazolást csak a körzeti adhat. Tehát ezzel a szakorvosi papírral bemész a körzetihez. És neki megmondod, hogy csütörtökön nem voltál jól, nagyon fájt a fogad, de nem mertél elmenni és inkább tűrted a fájdalmat. De aztán csak rávetted magad és hétfőn elmentél. A fogorvosnál meg bemész és szimpla ellenőrzést kérsz.

Na mindegy...szóval én valami ilyesmi "trükköt" tudok elképzelni. De a hamisítást nem javaslom.

2010. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
fogsz egy régi igazolást bescanneled kinyomtatod egy anes oldalra megnézed hova került kiveszed azt a lapot az ellenőrzöből amielyikre nyotatni akarod oda ragasztod mindeniránybol celluxal ahova a lapon nyomtatad a pecsétet szal ahova akarod h kerüljön az ellenőrzőbe berakod ujra a papirt és megint kinyomtatod voálá van egy pecsét az ellenőrzőbe...neten is találsz pecsétet de arra figyelj h valami környékbeli orvos legyen mert ha mongyuk pesti vagy és zalaegerszegi a pecsét az kicsit necces...ellenőrőzből meg ugy vedd ki h kihajtogatod a tüzőkapcsokat és mikor készvagy visszarakdo csak figylej az oldalszámra
2010. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!