Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy szükségem lenne...

Nagyon nagy szükségem lenne egy jó ötletre. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szóval csütörtökön elaludtam(rosszul állítottam be az órát)és nem tudtam iskolába menni.

Orvoshoz nem mehettem aznap mert körjáraton volt és utólag nem ad igazolást:(

Valahogy szereznem kell egyet,hogy ne rúgjanak ki a suliból(Az Osztályfőnök nem valami megértő)

Az ellenőrzőbe kellene.Valaki nem tud esetleg valami trükköt,hogy "csinálhatnék egy pecsétet"

Itt olyan ötletes válaszok születnek,hátha erre is akad:)

Előre köszönöm!


2010. okt. 30. 12:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Szülővel nem tudsz íratni valamit?

Én nem kockáztatnék,mi van ha lebuksz? Megéri?

2010. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy elalvásért nem rugtak ki még senkit, ha már ennyire félsz, több vaj is lehet a füled mögött. Menj oda az osztályfőnököd, és légy őszinte, gerinces, szerintem lesz rá megoldás.
2010. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
A szülő is adhat igazolást, vagy már elfogyott??
2010. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

sok eszed van, elaludtál és kész, miért nem mentél suliba?

de egye franc még okirat-hamisításba is kezdj, a szüleid meg majd magyarázkodnak a rendőrségen miattad

2010. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
53%

hát nem szép dolog, de a válasz:

keress a neten pecséteket, és nyomtasd ki tintasugaras nyomtatóval egy vékony (lehetőleg átlátszó) műanyag lapra. elvileg a műanyag felületén megmarad a tinta így rá tudod nyomni az ellenörzőre. ezt olvastam egyszer, de figyelj oda milyen az a műanyag lap, nehogy szétcsessze a nyomtatót.

2010. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

1 hiányzás miatt, még ha igazolatlan is, nem fognak kirúgni.

Hacsak nem ez az első ilyen dobásod és már se a szüleid, se az ofőd nem bízik benned.


Egyébként pedig, ha elalszol, akkor max az első 1-2 órára nem érsz be, és akkor csak az az 1-2 óra igazolatlan. Nem értem, miért hagytad ki az egész napot? Ez kicsit sántít így.


Amúgy meg a szüleid is igazolhatnak 1 napot. Pl azzal, hogy gyomorrontást kaptál. Erre nem feltétlenül kell orvosi igazolás, mert nem igényel gyógyszeres kezelést.

Vagy ha lány vagy, akkor hivatkozz erős mentsruációs görcsre.

2010. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök gáz, hogy ilyeneken gondolkozol. Ha "esetleg" most sikerül is, előbb utóbb úgyis kirúgnak, ha nem változol. Inkább légy őszinte!
2010. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
60%
Menj el hétfőn a suliba, mivle úgyis ősziszünet és igazoltasd le az orvossal, vagy kérd meg valamelyik szülődet hogy igazolja le.
2010. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Na szóal,hogy érthető legyen mért szeretnék ehez a módszerhez folyamodni.

Volt már,hogy családi perpatvar volt itthon és annyira kikészültem,hogy nem mentem iskolába de még orvoshoz sem,mert élni nem volt kedvem(Ne szokásos tini/szülő konfliktust képzeljetek el)

Tehát arról a napról már van 8igazolatlanom és már elhasználtam a 3 szülőit is.

Igaz így lenne 16 igazolatlan,ha nem tudom ezt elintézni,de az már sok ahoz képest,hogy még csak félév sincs.

Mint mondtam az Osztályfőnökkel az ilyeneket lehetetlen megbeszélni,nagyon tartja magát a szabályokhoz és ha nincs igazolás akkor nincs mentség akármit mondok.

A tintasugaras ötletet köszönöm:)

2010. okt. 30. 12:22
 10/41 A kérdező kommentje:

Még hozzátenném,hogy az iskola mellett dolgozom és nem vagyok egy 14-15 éves jókedvéből lógó csaj.

Komoly gondok vannak itthon az meg már más,hogy nem akarom az osztályfőnököm orrára kötni(Egyszer már megtörtént és magasról tett rá)

2010. okt. 30. 12:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!