Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vidékiek, Titeket nem érdekel,...

Vidékiek, Titeket nem érdekel, hogy a fővárosiak hogy közlekednek?

Figyelt kérdés
Azt hittem, van együttérzés... de látom, sokakban 0.
2010. jan. 18. 10:06
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
93%
12:33 - Nem az állóképesség hiánya okozott szerintem gondot. Én gyerekkorban bronchitises voltam, elég sokáig, most, ha kicsit megnő a légszennyezettség, nehezebben veszek levegőt, ennek köze nincs ahhoz, hogy kilométereket képes vagyok egyébként egészséges tiszta levegőn legyalogolni egész napokat. A sztrájk miatt több volt az autó (ami nekem nincs), még mielőtt bejelentették volna bárhol, hogy szmog van, én már nehezebben lélegeztem.
2010. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
78%
...nem beszélve a tolókocsis,kisbabás utazókról+idősekről,gyerekekről.
2010. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
66%
Gondolj az idősekre meg a kismamákra is,a vakokról nem is beszélve!Nekik igenis megterhelő v. kivitelezhetetlen egy 20-30 perces séta,mert Budapest egy NAGYváros nem egy kis porfészek,itt jóval nagyobbak a távok!!
2010. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
66%
Jah a 12:33-nak irtam elöző hozzászólásom!
2010. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
56%

Nem rohadtul nincsen együttérzés.Amíg a "nagy" budapestieket nem érdekli ,hogy vasútvonalakat zárnak be hagy ne bánkódjunk már amiatt ,hogy nem 5 hanem 15 percenként járnak a buszok....

Miért lenne bennünk együttérzés az iránt ,hogy nektek picit nehezebb a munkába járás? Meg mi csak falusi parasztok vagyunk ugye?

Mert őszintén tudnod kell ,hogy mi is adózunk és Minden pénz Budapestre folyik ami eszi sőtt zabálja a pénzt így a mi adónkból budapest lehetetlen útjait csinálják.Mi pedig örülünk ha van főút.Autópályáról meg csak 40 év múlva merünk álmodni.

Békéscsaba 19/F

2010. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
53%
13:47: azt is vedd figyelembe, hogy Pest termeli meg a GDP 40%-át, ugyanakkor az ország pénzének jóval kevesebbb mint 40%-át fordítják Pestre, tehát te többet kapsz, mint amennyit adsz igazából. Amúgy nem vagyok pesti...
2010. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
54%

Nem hiszem el, hogy mennyire rosszindulatúak, utálatosak a vidékiek... :(

Meséljétek már el nekem, hogy kellett volna bejutnom suliba! A 20 km-es körzetemben 1 busz se járt!

Nincs jogsim, se kocsim - mert 15 éves vagyok

Taxi?! Szerinted miből futja???

Sétáljam le azt a kb 40 km-t?

Esetleg bicikliznem kellett volna a dudáló kocsisok között?


Várom a megoldásaitokat! "Kedves" vidékiek.

2010. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem tudják felfogni a vidékiek,hogy Bp-en nagyobbak a távok,mint az Ő kis porfészekükben!!!
2010. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
28%
kedves utolsó! pont ezmiatt a lenézős stílusotok miatt, nem érdekli a vidékieket,hogy mi van veletek FŐvárosiakkal...
2010. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
52%
kedves utolsó!valójában engem se nagyon hat meg,hogy nektek meg vidéken busszal kell,h. menjetek a sok vasúti szárny bezárás miatt...:P Ti mit sirtok?? És akkor még ránk mondjátok,hogy elvagyunk tunyulva?
2010. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!