Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vidékiek, Titeket nem érdekel,...

Vidékiek, Titeket nem érdekel, hogy a fővárosiak hogy közlekednek?

Figyelt kérdés
Azt hittem, van együttérzés... de látom, sokakban 0.
2010. jan. 18. 10:06
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj, amíg mi falusi parasztok vagyunk, addig hagy tojjuk már le, hogy Bp-en ki hogyan közlekedik. Volán és/vagy MÁV sztrájk alatt volt együttérzés? Nem éreztük.
2010. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
65%

Ha itt vezetne keresztül az útjuk, vagy itt dolgoznának, biztos jobban érdekelné őket, mert érintettek lennének ők is. (Mellesleg aki tényleg vidékről jár be, azt érdekli, az nem is esett neki a fővárosiaknak.)

Tudod, én úgy vagyok vele, hogy aki ennyire 0 együttérzést tanúsít, annak ne kelljen a budapesti munka se. :-)

2010. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
51%
Jajjj szegények 20 percet is kell várni a buszokra... És? Máshol óránként járnak a buszok. Sajnál valaki? Mindenkinek van két lába, ami elvileg arra való, hogy pakolgassuk egymás után őket, így haladjunk.
2010. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
74%

szia, nem érdekel,mert mi vidéki parasztok vagyunk..!a fővárosiaknak is jár valami jó!:)

Különben meg az is elég durva,hogy 2-3hete,mikor leesett a nagy hó,alig tudtunk közlekedni,mert nem voltak letisztítva az utak, erre mit olvasok a neten?"az ország útjai MINDENHOL járhatók, a fővárosban letakarították az utakat.."

elég nagy megyében élek(bács-kiskun) szóval,az elég gáz,h minden csak a fővárosról szól! és legyek együttérző..PFFF.

különben meg, a buszsofőrök is emberek,hagy sztájkoljanak.

2010. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
44%
te figyelj már feltalálták az autót is :)
2010. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
75%
10:15 - Volt, ahol semmi nem közlekedett. Aki vidékről jár be nem kocsival, annak is gond volt. De hagyjuk. Nem az a paraszt, aki a földet túrja, hanem aki másokkal bunkó, függetlenül, hol él. Te se vagy különb a házsártos pesti vénasszonyoknál, akik másokat fellökve rohanva nyomulnak a buszra, aztán sírnak, hogy nincs hely (hajnalban, amikor a diákok iskolába mennek).
2010. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
77%
Ti belegondoltatok, hogy egy-egy vonatjáratra, buszra mi is mennyit várunk sztrájkidőn kívül? Van mikor több mint egy órát is... És még normális buszórarend mellett is csak épp, hogy beférünk állva, végigzötykölődjük az utat. Emellett ti meg vagytok halva, ha nem 5 percenként jön a busz...
2010. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Ez valami tévhit? Hogy minden BKV-val közlekedő embernek van autója? Pfff
2010. jan. 18. 10:21
 9/60 anonim ***** válasza:
69%

Budai vagyok. Ha nem megy a BKV és nem akarok kocsival menni, akkor megyek gyalog. Semmi gond, 1 óra tempós séta, megvan a reggeli mozgásom.

Azt a felvetésedet pedig végképp nem értem, hogy együtt kéne érezniük a vidékieknek. Miért? Mit kéne csinálniuk? Sajnálni, legalább napi 17 percben? Vagy együttérző levelet írni neked?

Mit akarsz ezzel a kérdéssel?

2010. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
86%

Én vidéki vagyok,utazok Máv-val Bkv-val.

Addig míg én várok a vonatra,elmegy pl 5-10 mertó,villamos busz,bármi.Mégis azt mondja a koleganőm aki a Körúton lakik,hogy milyen bosszantó,elment előtte a metró...ami jár 3 percentént.A vonat a leges legjobb esetben óránként... úgyhogy no comment!

2010. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!