Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vidékiek, Titeket nem érdekel,...

Vidékiek, Titeket nem érdekel, hogy a fővárosiak hogy közlekednek?

Figyelt kérdés
Azt hittem, van együttérzés... de látom, sokakban 0.
2010. jan. 18. 10:06
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
50%
Nem baj, lehet vidéken maradni, akinek nem tetszik, legalább a pestieknek több munka marad. Ha nem fontos ez, ne kelljen a pesti munka se.
2010. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
69%
én vidéki vagyok.és sajnáltam a pestieket.
2010. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
78%

Én is szívtam a BKV miatt a melóhelyre menéskor, de ne sajnáld, létezik bicikli, autó vagy taxi, gyalog már kicsit messze lett volna, mindenki anyázott, aztán ennyi :)

pesti vagyok

2010. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Én csak olvasgattam a BKV sztárjkkal kapcs.os kérdéseket és minden 2. hozzászólás: "Engem nem érdekel, vidéken lakom." vagy ami a legjobban tetszett: Valaki fel volt háborodva, hogy miért foglalkoznak ezzel az ORSZÁGOS híradóban... Én is éltem vidéken, vártam 1,5 órát busz csatlakozásra, mert nem várt meg a sofőr, pedig csak 10e Ft mentem felváltani. Tudom, milyen vidéken közlekedni... de ott legalább jön 1 óránként valami, de múlt héten...
2010. jan. 18. 10:32
 15/60 anonim ***** válasza:
76%

1.bicikli:nem biztos h.mindenkinek van,télen amúgy se olyan jó így közlekedni,ezért x órával előbb felkelni,elindulni..

főleg ha a város másik felén van a melóhely,vagy bármi amit intézni akarsz..

2.autó:ez se biztos h.mindenkinek van&megengedheti magának

2.taxi..na nehogy már!!..azért fizessek a rohadt drága taxiért,mert a bkv szivat...



amúgy nem vagyok pesti,soha nem is voltam,de sajnáltam őket.

2010. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
63%

Erdélyi vagyok. Én a helyetekbe nem is várnám el, hogy együttérezzenek, ismerve a múltbeli érzéskinyilvánításaikat/kinyilvánításaitokat. Nem sajnálja magyar a magyart, ha épp agyon verik se a másikat. Ha nem voltak képesek akkor igennel szavazni, pedig elég formális volt a dolog, nem költözött volna ki mindenki, akkor ebben az ügybe se várj semmit.

Látod, megint megjelent a "ne kelljen a munkahely se" sztori... Ha elég jó munkaerő valaki akkor úgysem teszik ki az állásából, ha meg egy vidéki esetleg jobban teljesít akkor érdemszerű az elbocsájtás, és nincs mit zógolódni, mert BUNKÓ az illető és kész

2010. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
81%

döbbentem olvastam én is ezt a hozzáállást-.dögöljön meg a szomszéd tehene is?:O...ezek vagyunk mi magyarok!?


az se érv,h.a pestiek lebunkózzák a vidékieket..Ez se igaz mindenkire.ettől nem kell vagdalkozni és ilyen érdektelennek lenni.

én is vidékli vagyok,sokat várok buszra,vonatra..de azért az együttérzés csírája megvan bennem.Úgy látszik,ma már ez nem trendi..

2010. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
57%
*vidéki
2010. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk a vonat sztrájkon kívül 2 óránként jár, a busz a reggeli 6-8, és a délután 2-4 órát leszámítva, szintén két óránként jár.

Azt mondod múlthéten, igen nálatok csak a múlthéten ritkították meg a járatokat, nálunk állandó jelenség. Egyetértek a bács-kiskunból szólóval, az országos tévéknél minden csak pestről szól. Nekem laknak ismerőseim pesten, hallok tőlük ezt azt, nem egyszer össze vitatkoztam pestivel, a hülyeségetek már ááá....

Add oda nekem és társai... Hidd el nem kell a pesti munka, semmi pénzért.

2010. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
73%

10:38 - Nézd, nem tudunk Erdélyen segíteni, ha a kisebb országban se tudnak a politikusaink megoldást teremteni, most szerintem nektek kint jobb dolgotok van, anyázás meg itt is megy ezerrel. Én szégyellem, hogy ide születtem, annyi a rosszindulatú ember az országban, nem érzem itt jól magam, menjek el? Igen, azt fogom tenni, amint meglesz hozzá a pénzem meg a papírok, ami ehhez szükséges. Bárhol jártam eddig határon túl, sokkal több a kedves ember, a velencei karneválon a lépésben alig haladó tömegben nem volt egy zokszó se, és idegen az idegent segítette előre jutni, itt meg nem nézve, ki van előtted, gyerek, öreg, kicsi, nagy, tapossuk le egymást...

De sajnos a munkahelyeken is. Nem a jó munkaerő kell, hanem a protekciós, a főnök unokaöccse, vagy aki jól fekszik, vagy sorolhatnám... El vagy tévedve, ha azt gondolod, Magyarországon számít, ki dolgozik jól és ki ért valóban a szakmájához. Itt nem kell a pályakezdő, mert nincs tapasztalata, nem kell az, aki elmúlt 40, mert már "öreg", nem kell az, aki rugalmas és kész költözni, ha csak máshol talál munkát, mert felelőtlen, nem kell a kisgyerekes, de kell a fekete munkás, kell az, aki hajlandó csalni...

2010. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!