Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vidékiek, Titeket nem érdekel,...

Vidékiek, Titeket nem érdekel, hogy a fővárosiak hogy közlekednek?

Figyelt kérdés
Azt hittem, van együttérzés... de látom, sokakban 0.
2010. jan. 18. 10:06
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
95%
11:57 - Az a baj, hogy semmi komolyabbat nem értek el. A fizetésük rendben, de a milliós végkielégítések továbbra se lettek elkobozva, a járművek továbbra is lerobbant állapotban közlekednek. Hol itt a megoldás? A valós megoldás az lett volna, ha leszedik a vezetők vagyonát, és azon frissítik a járműveket.
2010. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
18%
Hú de sokan vagytok! Beszálhatok a buliba?
2010. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy nem értek egyet a sztrájkkal. Ezt hol látod? Melyik hozzászólásomban? Az erdélyinek: ?!!!! Téged sem értelek...........
2010. jan. 18. 12:12
 34/60 anonim ***** válasza:
45%
jah végülis léghajóval is lehet közlekedni...evidens...:O
2010. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
47%
Vagy kár,hogy nemtudja még teleportálni magát az ember..:D
2010. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
94%

2 BKV-nál dolgozó ismerősöm van..Mindketten inkább dolgoztak volna..Nem arról van szó,h.rosszul jönne/jött nekik az emelés,de ez nem az egyszerű alkalmazottakról szól..Rengetegen ebben az országban még sokkal rosszabb,megalázóbb körülményeket,fizetéseket kell h.eltűrjenek,csak nekik nincs a kezükben ekkora hatalom,amivel sakkban tarthatják a várost...és itt megint nem a kisemberekre gondolok(nem pejoratív!)...Szóval én NEM A BKV-t sajnálom!!hanem azokat az embereket,akiknek sok kellemetlenséget okoztak.Holnap ugyanígy fellázadhatnak,meg azután,meg bármikor.Mert ŐK MEGTEHETIK.Ez nem fair.

de erősen presszionáltákőket a sztrájkra...

2010. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
70%
12:24 jah,NEM VAGYOK PESTI!!!
2010. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
75%
bocs az utolsó mondat elcsúszott:az erős presszió a 2 BKV-s ismerősömre vonatkozott.:O
2010. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
44%

Miért éreznék együtt?

Metró az járt nálatok, vonatok is jártak. mert pest közigazgatási határán belül érvényes a BKV bérlet!

Innentől kezdve, NINCS BUDAPESTEN olyan hely, ahova csak TÖBB órás gyaloglás után tudtok eljutni!

Nos épp ezért baromira nem érzek veletek együtt.

Nálunk, ha sztrájk van akkor kérlek marad a lábad, hogy besétáljál mindenhova. Olyan irgalmatlanul elkényelmesedtetek, hogy egyszerűen lusták vagytok gyalogolni. Pedig, mindenhova el lehet jutni! Csak épp nem a tecsó szájánál tesz le a busz, hanem városkapunál kell leszállnod a metróról és onnan sétálnod cca 20 percet. Fuu tényleg, igazán megeröltető lehet.

Egy dolog miatt sajnállak titeket! Az ÁLLÓKÉPESSÉG HIÁNYA MIATT!

Amúgy meg, TI pestiek hol éreztek "együtt" hiszen "ti vagytok a világ közepe"

2010. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
43%

látjátok micsoda családi gubancokat okozhat egy kis sztrájk?:))))

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!