Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vidékiek, Titeket nem érdekel,...

Vidékiek, Titeket nem érdekel, hogy a fővárosiak hogy közlekednek?

Figyelt kérdés
Azt hittem, van együttérzés... de látom, sokakban 0.
2010. jan. 18. 10:06
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim válasza:
75%

"x órával előbb felkelni,elindulni.. "


erről csak annyit, ahol én lakom, kb csak napi 3x megy busz, tehát ha én reggel 8-ra be akarok menni dolgozni, akkor a 6 órási buszra kell felszálnom, ami azt jelenti, hogy 5-kor már fel kell ébrednem.de ha lenne 7:30 felé buszom, akkor vígan beérnék vele.És természetesen, ha rákényszerülnék, akkor bicikliznék egy sort.Persze van telefon, így be tudok szolni, hogy kések, esetleg meg sem fogok érkezni, és ha ezt a cég nem fogja fel értelmileg, küldjön értem járművet :)Én nem cidrizek az ilyen miatt, én sajnáltam a fővárosiakat,mert a rengeteg embernek közlekednie kell valahogy mert tudom, mint ahogyan nekem sem, így másnak sincs kocsija,ami megkönnyíti az életet.nem könnyű biztos a mai világban, mindenkit meg lehet érteni.Vidéken sem egyszerűbb az élet.

2010. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
65%
"te figyelj már feltalálták az autót is :)" Igen,csak itt Bp-en az a szokás,hogy ha esik az eső vagy sztrájk van MINDENKI autóba ül és órákba tellik mig egyik pontból a másikba eljutok:/
2010. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
42%
már megint ez a "dehát nekem is sokszor rossz-másnak miért legyen jó?"-mentalitás---hihetetlen--
2010. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim válasza:
47%

drága 11:38-as


nekem rossz, és nagyon örülök, hogy ellenben velem, neked nagyon jó.

2010. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
59%

11:38 vagyok


képzeld nekem se olyan jó...vidéki vagyok,nekem is megvannak a gondjaim,ha nem is a sztrájk...mégse vagyok teljesen érdektelen-

2010. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
43%

Engem nem érint a sztrájk mert vidéki vagyok és nem hiszem hogy városon belül nem lehet gyalog menni vagy biciklivel.

Mivel falunk lakok ezért be kell járnom a városba suliba és a városban a központi buszmegállótól messze van a suli mégis el tudok menni gyalog, sőt ha a városba laknák akkor biciklivel járnék.

Másik meg az hogy jártak a buszok pesten csak a töredéke úgyhogy voltak akik nem szívtak.

2010. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
73%
Nem is az a bosszantó az ilyen sztrájkokban, ha nem járnak, akkor több a menetidő, vagy másképp kell megoldani, hanem ha valaki megveszi a havi vagy éves bérletet (mi éves bérletet vettünk, 3 dolgozó + 1 diák, ez több, mint 300.000Ft-ba került, pluszmunkából lett összegyűjtve rá a pénz), és úgy érzi ilyenkor az ember, hogy így is drága a bérlet, ha valakinek még a sztrájk plusz költséget okoz, az plusz kiadás, amit másra is költhetne (mondjuk számlák befizetésére vagy kajára kevesebb marad, nem tud spórolni félretenni, és itt se csöppen az égből...).
2010. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
49%

látom azért a vidéki parasztok megint le lettek pontozva...!

a bács-kiskun megyés vagyok

2010. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
43%
11:37 - Akinek van autója :-D Nekem nincs, és jogsim sincs.
2010. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
45%

"Azt hittem, van együttérzés... de látom, sokakban 0."


Ez jó! Te sem érzel együtt a BKV-sekkel!!!

Benned miért nincs együttérzés?

2010. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!