Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tömegközlekedéseken még kell...

Tömegközlekedéseken még kell maszk?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Igen, de ha elérjük az 5,5 millió beoltottat, akkor már nem fog kelleni. Legalábbis nem lesz akadálya a rendeletek alapján.
2021. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Hétfőtől -elvileg- ott se kell már.
2021. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Várom már, hogy állandóan náthás legyek. Igazán maradhatna a maszk tömegközlekedésen, jól járna vele mindenki.
2021. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

#3

Mindenki, vagy csak egy? :)

2021. jún. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

# 4


Ha összességében kevesebb lenne a légúti fertőzés, azzal még a gazdaság is jól járna.

2021. jún. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen, pontosan ezért kell már levenni ezt a rongyot, hogy szén-dioxid helyett levegőt lehessen beszívni. Kevesebb lesz a légúti fertőzés, az biztos. Egyébként pedig nem lesz kötelező anélkül utazni, nyugodtan felvehetsz egy FFP3-as maszkot két hét múlva is (ha bírod), akkor nem leszel náthás.
2021. jún. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

"Kevesebb lesz a légúti fertőzés, az biztos"


Az influenzajárvány elmaradt idén, én másfél éve nem voltam náthás sem. De nyilván a maszkok nem működnek.

2021. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Aki akarja tömegközlekedésen viselheti.Lehet én is fogom mert liheg mindenki össze vissza meg krákognak pffff

Zsebkendőt és egyéb higiéniai eszközöket sokan nem ismerik.Nem vagyok hipochonder de na.....

2021. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Én nagyon örülök, ha már nem fog kelleni. Nem vagyok "maszkellenes", hordom / hordtam rendesen, de azért most már elegem van belőle.


A fertőzésről meg... kit érdekel? Aki be akarja magát oltatni, az oltassa és védve lesz. Aki oltatlan, az meg vagy dögöljön bele a vírusba, vagy örüljön hogy megússza, de ne miattuk szopjunk már mi, oltottak.

2021. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
"Dögöljön bele a vírusba"-Nagyon vigyázz ezekkel a kívánságokkal ennyi a véleményem!
2021. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!