Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV appban hogy tudok Balaton2...

MÁV appban hogy tudok Balaton24 és Balaton72 jegyet vásárolni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol nem találom benne, pedig a MÁV honlap szerint lehet appban vasárolni. Kerestem a kedvezmények, bérleket között is már.

#MÁV #Balaton24 #Balaton72
2020. aug. 2. 14:25
 1/3 anonim válasza:
100%
Válassz ki két tetszőleges Balaton parti települést (én például Fonyódot és Fonyódligetet választottam). Az időnél add meg a kezdő dátumot (pl.08.05.,6:00). Utána már mutatja a lehetőségeket, és ha lenyitod bármelyik nyilat, ott lesz. Az ár alapján látni fogod, melyik az.
2020. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, idáig ezt a nyilat észre sem vettem!
2020. aug. 2. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így lettem, a legtöbb kalauz értette, de volt, amelyiknek el kellett magyarázni, hogy ez egy Balaton24 jegy, nem csak arra az útvonalra érvényes, amit eredetileg kiválasztottam. Utána már értette ő is, csak mutatta a készülékén, hogy neki idióta módon nem azt dobja fel felül nagybetűvel, hogy Balaton24 jegy, hanem azt, hogy egyirányú jegy arra az útvonalra, amit eredetileg kiválasztottam, és csak alatta kisbetűvel szerepel, hogy ez amúgy egy Balaton24 jegy.
2020. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!