Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy kell elzavarni a pirosnál...

Hogy kell elzavarni a pirosnál kopogtató koldusokat? Te hogy távolítod el őket az autód közeléből?

Figyelt kérdés

Mert van amelyik pofátlan! Látom, hogy elindult felém, felhúzom az ablakot, előveszem a telefonom, úgy teszek minthaa nem venném észre, erre áll mellettem majd elkezd kopogtatni!


Hát kopogtassa a tudja mit!


Hogyan kell azokat elküldeni, vagy rá venni, hogy ne akarjon a kocsi közelébe jönni?


Ha beszólok nekik, lerúgják a tükröt nem?



2014. júl. 14. 14:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

szerintem a csövesek jó arcok.

hozzánk odajött egy és azt kérdezte: "Jó estét! Szőlőérzékeny vagyok, kannás borra gyűjtök. Tudna egy kis pénzt adni?"

mindezt korrekt módon, nem lehányva minket, teljesen józanul.Amit viszont utálok, azok a román teszkós zoknisok

2014. júl. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Első!


Véletlenül sem dolgozott meg érte, ő a sorstól kapta meg. Nekem is adsz egy százast naponta? Nincs rá szükségem, de tök jó lenne egy év alatt az a 36000 Ft :D Mert amire nekem szükségem van, azt te a sorstól megkaptad, ez pedig a napi száz Forint. Na áll az alku?

2014. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem ha anyagilag rosszul állsz nem megy oda ha jól állsz akkor megteheted hogy pénzt adsz nekik.
2014. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyenesen ránézve mondom, hogy NEM. Ennyi elég szokott lenni.
2014. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!