Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy kell elzavarni a pirosnál...

Hogy kell elzavarni a pirosnál kopogtató koldusokat? Te hogy távolítod el őket az autód közeléből?

Figyelt kérdés

Mert van amelyik pofátlan! Látom, hogy elindult felém, felhúzom az ablakot, előveszem a telefonom, úgy teszek minthaa nem venném észre, erre áll mellettem majd elkezd kopogtatni!


Hát kopogtassa a tudja mit!


Hogyan kell azokat elküldeni, vagy rá venni, hogy ne akarjon a kocsi közelébe jönni?


Ha beszólok nekik, lerúgják a tükröt nem?



2014. júl. 14. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Én szoktam adni nekik egy százast/ötvenest. Erre abbahagyják a kopogást.


Ne irigyelt tőlük az ablak kocogtatását, hiszen ami neki is járna, te kaptad meg a sorstól.

2014. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerű, nem menekülnöd kell ezzel a telefonos "trükkel".

Ránézel, vagy ha nem is teljesen, de felé, és rázod a fejedet, hogy nem. Ennyi. Vállaljad fel, hogy nem akarsz nekik adni, nincs ezzel semmi gond szerintem, csak csináld egyértelműen és érthetően.

2014. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Járna... Én nem a kocsmába költöttem el a fizetésem!
2014. júl. 14. 15:06
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, ők sem feltétlenül.


Én egy esernyővel szoktam hadonászni feléjük, miközben azt kiabálom nekik: "Visszamennnyééé, bassszkiiii!!!"

2014. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Beviz Elek ***** válasza:
84%

Bólogassal a fejeddel, hogy nem, ne telefonozz. Tisztában van vele, hogy tudod hogy ott van, hidd el.


Én az ablakmosókat utálom. Amint láttam hogy az enyémet akarja megtámadni, mutattam hogy nem kérek maszatolást. Nem érdekelte, jobban hadonásztam, de csak elkezdte. Elkezdtem nyomni az ablakmosót, ment a lapát, majd továbbállt;)

2014. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Napkiraly ***** válasza:
53%
Megállsz, hagysz fél autónyi helyet magad előtt. Gyüszmékel, nem veszed fel a szemkontaktust. Odajön, egyes, kuplung, előregurulsz. Megy tovább
2014. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Napkiraly ***** válasza:
100%
Különben nem rúgja le a tükröt,reggel kiteszi a koldusmaffia, este beszedi. Ott van egész nap. Ha tükröket rúgdosna, szerinted nem döngölné bele pár álarcos az aszfaltba? És ez érdekelne valakit?
2014. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodj meg, nem fogja lerúgni a tükrödet, de egyébként aki autózik az gondolom nem hal bele 50-100Ft-ba amit oda ad neki. Nem biztos, hogy elitta pénzét, mert hidd el, hogy manapság nem nehéz a híd alá jutni.
2014. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan kell elutasítani fejrázással vagy egy egyszerű nemmel.


Minden valamirevaló lejmoló tudja, hogy minél váratlanabbul jön a lejmolásával annál nagyobb az esély, hogy kap valamit. Az is csak egy régi, kifonomult szakma, kérem szépen!


Nem rúgják le a tükröt. Te pedig miért szólnál be egy szerencsétlennek, akit odasodort a sors?


Te is lehetsz még hajléktalan, sőt bárki lehet az.

2014. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gall69 ***** válasza:
...lerúgom a tükrödet! Hehehee! Úgysem fogsz kiszálni! Hehehee!Kérsz a kannás boromból? Hehehee!!! Na, ne feszülj annyira! Egy emberi hang sokszor többet ér az apró pénznél.
2014. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!