Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Cegléden miért ilyenek az...

Cegléden miért ilyenek az autósok nagy része?

Figyelt kérdés

Bocsánat az általánosításért persze tisztelet a kivételnek!

Ma is majdnem elütöttek de hát ez már nem az első eset ritkán állnak meg a zebránál aki megáll külön bólintani kell hogy köszönöm.

Úgy kell elugranom néha az autó elöl mert nyomja neki mindegy hogy később jött vagy csak jönnek nem állnak meg.

Tőlem lehet nyomni a városba meg gyorsulgatni meg gyorsulási motorral is meg minden csak a zebránál álljanak már meg könyörgöm.

És még nekik áll feljebb ha lelépek zebránál közbe meg gyorsan megy és le kell fékeznie, pedig nem is az utolsó másodpercben lépek le a zebránál és ki száll az autóból és elkezd pampogni.

Hát komolyan mondom legszívesebben ha lehetne fegyvert tartanék magamnál és aki nem áll meg zebránál és úgy megy hogy elüti az embert majdnem lelőném ott helyszínen keresztül lőnék az üvegen ha meg későn venném elő a fegyvert akkor meg addig lőnék utána amíg csak van golyóm. De ez csak ábrándozás nem akarok én börtönbe jutni sose csinálnék ilyet csak ha lehetne.


2012. okt. 26. 15:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De ha látod, hogy még jobban nyomja neki, akkor nem lépsz le! Ennyi!
2012. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én autózom, és motorozom nagyon-nagyon sokat, legtöbbet Budapesten, de a zebránál mindig megállok, már akkor is, ha csak a szándékát látom a gyalogosnak, hogy át akar kelni. Nem értek egyet azzal a hozzászólóval, hogy egy lendületben lévő autóst elenged gyalogosként, mert a gyalogosnak a zebrán ELSŐBBSÉGE VAN, azaz a jármű szempontjából egy zebrán átkelni szándékozó, vagy átkelő gyalogos olyan, mintha az autós a stop táblája ellenére lazán áthajtana a keresztirányú forgalom előtt.


Én, mondom, annak ellenére, hogy kevesebbet vagyok gyalogos, mint autós-motoros, minden ki*szott zebrához térfigyelő és rendszám leolvasó kamerát szerelnék, és bírságolnám az autókat 100 ezer forintra! Fegyver helyett :)

2012. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
És a végén szépen megbénulna a forgalom mert a sok balga a 2x2 sávos út külső sávjában megállna, mert a túloldalon éppen lelépett egy kosaras néni. Biztosan jobb lenne.
2012. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A négy vagy többsávos utaknál zömmel lámpás zebra van, vagy osztott pálya, azaz középen van járdasziget a zebránál, így az két külön zebrának számít. De lássuk be, kishazánkban nem (csak) a 2x2 sávos zebráknál hajtanak át szabálytalanul a gyalogos előtt a járművek, hanem mindenhol, ahol úgy érzik, hogy a gyalogos tétova, fél lelépni, vagy még "elfér". És itt a baj.
2012. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ott a baj, hogy messziről lassítok, villogok, de az idióta nem indul el addig, amíg nem állok meg teljesen.

A másik kategória, aki látja, hogy a csuklós busz mögött egy teremtett autó nincs, és ha 5 másodpercet várna, akkor nem kéne beletaposnia a fékbe a busznak, felborítani az utasokat, majdaz elindulással elfüstölni az amúgy is büdös városban még egy liter gázolajat.

2012. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!